Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem jegyzett el? Normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jegyzett el? Normális, hogy csalódott vagyok? Mikor akarja?

Figyelt kérdés

Találtam egy eljegyzési gyűrűt, vagyis nem bontottam ki, de a dobozából ítélve az volt, meg mi másért dugta volna el az irodájában. Azt hittem, hogy a külföldi utunkon akarja megkérni a kezemet, mert most volt az évfordulónk és oda mentünk, ahol először találkoztunk. De nem, bármennyire is vártam, nem lettem menyasszony.

Nem értem, hogy miért. 6 éve együtt vagyunk, 4 éve külföldre költöztem csak miatta, a családja is elfogadott és szeretnek is (ami náluk azért elég nagy szó) és nem értem, mire vár még.

Már arra is gondoltam, hogy talán nem nekem vette a gyűrűt, de nem utal semmi megcsalásra.

Most komolyan én mondjam neki, hogy egy kicsit lépjünk már "feljebb"? Nem akarom, hogy úgy tűnjön, mintha én erre várnék, vagy hogy kényszerből tegye meg.


2014. júl. 4. 11:34
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

szóval találtál egy ékszerdobozt.

ha meg se nézted, akkor honnan gondolod hogy gyűrű? lehet csak egy pár fülbevaló...

2014. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

6 eve vagytok egyutt es meg nem beszeltetek rola, hogy hogyan lesz a jovoben? Erdekes emberek vagytok.


nagy valoszinuseggel mas van a dobozban, teged meg nem akar elvenni, jo ez igy neki ahogy van. Nyilvan azt gondolja hogy neked is jo, hiszen meg soha nem beszeltetek errol....

2014. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen nőktől mentsen meg az ég. Minek összeházasodni ha már most kutatsz a cuccaiban. Vegyen el a hóhér téged.
2014. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 Sün!! ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, hogy valóban gyűrű volt-e benne és hogy az a doboz neked van-e címezve. Induljunk ki abból, hogy mindkettőre igen a válasz. Én is hordtam pár napig a zsebemben a gyűrűt (nem volt nehéz a télikabátban). Vártam az alkalmas pillanatot. Viszont mindig meglepődöm azon, hogy hogy képes egy nő 6 évig együtt lenni valakivel, hogy azt sem tudja, el akarja-e venni a párja vagy sem. Legalább lenne tiszta az elején, hogy mindketten házasodni akarnak és akkor csak az időpont miatt kell izgulni. Bár itt ez nem egyértelmű. Én azt javaslom ne komplikálj, mondjuk a nők már csak ilyenek :) Mi férfiak pedig (legalábbis nagyon sokan) szeretünk megfontolt döntéseket hozni. Mindenesetre, ha az első két kérdésemre igen a válasz, akkor legalább már megvette a gyűrűt. Ez is van annyira nehéz, mint maga a lánykérés. Légy türelmes.
2014. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni, hogy az utatokra elfelejtette elvinni a gyűrűt. Esetleg most épp egy következő alkalmon töri a fejét.
2014. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Lehet később akarja odaadni. Amúgy azt nem értem, miért kutakodsz az irodájában. Ez milyen dolog már? nekem nincs rejtegetnivalóm, de nem bírom, ha bárki a cuccaim között turkál, amikor nem vagyok ott.
2014. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudhatnál róla kutakodás nélkül így nem normális, hogy csalódott vagy olyanért amiről nem is tudhatnál.
2014. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
50%

nekem az iroda, mint hely az érdekes

hogy annyira dugdossa, hogy még haza sem viszi


pszichikai szempontból mégcsak a párja közelében sincs a gyűrű. a párja a lakáshoz tartozik, a gyűrű az irodához...vagy vannak közös fényképek az asztalán? jellemző hogy magánéletet tükröz bármi a munkahelyén? ha igen, akkor minden ok, meg fog kérni, csak izgul, vagy tervez :)

2014. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Na, nézd meg később is ott van e még a dobozka :P ...

Lesz mostanában még valami emlékezetes dátum vagy szülinap ? Hátha akkor szeretne meglepni . Egyébként tényleg nem biztos ,hogy gyűrűt rejt a dobozka .Az is lehet az édesanyját ,húgát/nővérét akarja meglepni valamilyen alkalomból kifolyólag . Bár ez kevésbé valószinű ,hiszen akkor úgyis megmutatta volna neked is mit vett ,nemde ? Egyébként finoman tényleg lehet célozgatni az eljegyzésre ,esetleg szóba hozod ,vagyis elmeséled ,hogy gyerekkori barátnődet most jegyezte el a párja.. ;) Ha már témánál vagytok,le lehet szűrni a reakciójából sok mindent ..

2014. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk két hónapig dugdosta a gyűrűt, mert meglepetést is szervezett a lánykérés mellé.


Ezek a doboz találós dolgok becsapósak. Én is egyszer találtam egy ékszerdobozt takarítás közben. Tökre megörültem, és belelestem (igen, mert egy kíváncsi kis dög vagyok :) ). Hát a doboz üres volt. Aztán megfordítottam, és rá volt írva, hogy "ffi ezüst karika". Kiderült, hogy az egyetemi gyűrűjének a dobozát találtam meg... Lyukra futás :D

2014. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!