Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem jegyzett el? Normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jegyzett el? Normális, hogy csalódott vagyok? Mikor akarja?

Figyelt kérdés

Találtam egy eljegyzési gyűrűt, vagyis nem bontottam ki, de a dobozából ítélve az volt, meg mi másért dugta volna el az irodájában. Azt hittem, hogy a külföldi utunkon akarja megkérni a kezemet, mert most volt az évfordulónk és oda mentünk, ahol először találkoztunk. De nem, bármennyire is vártam, nem lettem menyasszony.

Nem értem, hogy miért. 6 éve együtt vagyunk, 4 éve külföldre költöztem csak miatta, a családja is elfogadott és szeretnek is (ami náluk azért elég nagy szó) és nem értem, mire vár még.

Már arra is gondoltam, hogy talán nem nekem vette a gyűrűt, de nem utal semmi megcsalásra.

Most komolyan én mondjam neki, hogy egy kicsit lépjünk már "feljebb"? Nem akarom, hogy úgy tűnjön, mintha én erre várnék, vagy hogy kényszerből tegye meg.


2014. júl. 4. 11:34
1 2 3 4 5
 21/42 Sün!! ***** válasza:
100%
Szerintem az iroda otthon van. Kétlem, hogy a párja cégéhez csak úgy be lehet menni egy irodába.
2014. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
70%
Ha velem történne meg hogy kutatna a cuccaim közt , biztos hogy szakítás lenne rögtön. Ekkora bizalmatlanságot meg pofátlanságot.!
2014. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem is van olyan kollégám, akihez szokott bejönni a párja, itt is ebédel vele O.o
2014. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
88%
Gusztustalan... Turkálsz a párod cuccai között miközbe dolgozik, aztán még neked áll feljebb, hogy jajjmá miért nem kéri meg a kezem
2014. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

Simán megeshet, hogy elfelejtette bepakolni a gyűrűt, mikor elutaztatok. Szerintem az, hogy az évfordulótokon arra a helyre visz, ahol talákoztatok, az nem véletlen. Valószínű meg is akart kérni, de egy " B....ssza meg, otthon hagytam a gyűrűt, szeretlek drágám, hozzám jössz?" azért hülyén nézne ki, nem? Meg akarja adni a módját, és megfelelő alkalmat keres.


Majd írd meg, mi lett

2014. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
41%

Aha, szóval kutakodtál.


Na, ha az én kedvesem lennél, eddig tartana a kapcsolatunk, mehetnél, amerre látsz.


Undorító dolog a más cuccában turkálás, kérdező!

2014. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Azért ne tegyünk már úgy, mintha én lennék az egyetlen nő a földön, aki kutakodott picit, mert kíváncsi volt... Ne legyetek álszentek.
2014. júl. 4. 13:41
 28/42 anonim ***** válasza:
74%

Számomra olyan furcsák és gyenguszkák azok a kapcsolatok, ahol évek után sincs meg beszélve az, hogy kb. X évben eljegyzés, Y hónap múlva esküvő.


Az eljegyzés lehet meglepetés, de azért csak ne a pasin múljon! Legalább az legyen lefixálva, hogy mindketten akarjátok, és nagyjából mikor. Onnantól kezdve a pasira van bízva, hogy melyik pillanatban lep meg.


Hát ebből is látszik, hogy egy kapcsolat erősségét nem az együtt töltött évek határozzák meg...

2014. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
80%
én megmutattam a férjemnek hogy ilyen gyűrűt szeretnék és azonnal vágta mi a pálya:D amúgy én még soha senki holmijai közt nem kutakodtam...
2014. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
88%

Jó szar kapcsolat lehet ha 6 év alatt nem beszéltetek ilyesmiről. Na meg azért is, mert kutatsz a cuccai között.


Amúgy ha annyira el akarna venni, már évek óta a felesége lennél...


De az is lehet hogy nem gyűrű van a dobozban, és esze ágában sincs elvenni, csak melletted várja az igazit. Nem is csodálkoznék rajta....miért kell kutatni más cuccai között? Ne is haragudj, de ez elég undorító. Semmi bizalom nincs a kapcsolatotokban vagy mi?

2014. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!