Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem jegyzett el? Normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jegyzett el? Normális, hogy csalódott vagyok? Mikor akarja?

Figyelt kérdés

Találtam egy eljegyzési gyűrűt, vagyis nem bontottam ki, de a dobozából ítélve az volt, meg mi másért dugta volna el az irodájában. Azt hittem, hogy a külföldi utunkon akarja megkérni a kezemet, mert most volt az évfordulónk és oda mentünk, ahol először találkoztunk. De nem, bármennyire is vártam, nem lettem menyasszony.

Nem értem, hogy miért. 6 éve együtt vagyunk, 4 éve külföldre költöztem csak miatta, a családja is elfogadott és szeretnek is (ami náluk azért elég nagy szó) és nem értem, mire vár még.

Már arra is gondoltam, hogy talán nem nekem vette a gyűrűt, de nem utal semmi megcsalásra.

Most komolyan én mondjam neki, hogy egy kicsit lépjünk már "feljebb"? Nem akarom, hogy úgy tűnjön, mintha én erre várnék, vagy hogy kényszerből tegye meg.


2014. júl. 4. 11:34
1 2 3 4 5
 31/42 gabriell88 ***** válasza:
91%
Hát ne is haragudjatok.Mi két éve lakunk együtt, most leszünk 3.Ami az enyém az az övé is és fordítva,nálunk nincs olyan, hogy ez a saját cuccom ne nyúlj hozzá....jah de a ruhák, bár nem veszi fel az enyémeket azért :D, de én néha szoktam rohangálni egy egy pulcsijában,ha az akad a kezembe, no meg én mosom is.Tehát Mikor megkérte a kezem is tudtam, hol rejtegeti a gyűrűmet, de volt bennem annyi, hogy nem néztem meg, mert az nem csak az én nagy pillanatom, hanem az övé is volt .....
2014. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Az udvarlós időszakban a férjem személyes kincses polcára is fölkerült egy ékszerdoboz. Belekukkantottam és üres volt. Gondoltam sok mindenre én is. Később mutatta meg ugyanazt az ékszerdobozt nekem. Benne tartotta azt a hajszálamat amit az első találkozásunk után megőrzött belőlem.:-) A régi ékszeres dobozkákat sokan nem dobják ki, hátha később tarthatnak benne valamit. A barátnőm a gyerekek kipottyant fogait is ilyen dobozkában tartja.
2014. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
32%

Hát én ugyan nem vagyok álszent, te bárki életére mondom, bárhányszor voltam otthon egyedül, a párom bejelentkezve facebookra, emailjeire, én ugyan egyszer nem mentem oda a géphez... Cuccai között főleg nem túrkálok, legfeljebb ő kér meg, ha nem talál valamit :D

Egy eszméletlenül szar kapcsolat velejárója, ha bármelyik fél túrkál a másik cuccai között..

Az a rosszabb, hogy nem bízol benne és kutakodsz, vagy az, hogy 6 év kapcsolat után fogalmad nincs, mit szeretne a jövőben???

Mik vannak...........:O

2014. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
szerintem ne csinálj semmit, hanem csak várj. :D
2014. júl. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Nehogy aztán csak egy fülbevalót kapjál tőle.
2014. júl. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
76%

Mi is 6 éve vagyunk együtt, a párom korát tekintve időszerű lenne az előrelépés, én a 20as éveim elején járok, mégis én vágyakozom rá jobban, nem ő! :(


Tegnap este már késő volt mikor hazaért a munkából, én néztem a tv-t. Hazajött megvacsorázott és bejött a szobába. Én fekükdtem az ágyon, ő leült/térdelt elém a földre és ide adott egy gyűrű méretű dobozkát. A sötétben nem láttam milyen doboz, de persze én egyből azt hittem hogy gyűrűs doboz :D

Dobogott a szívem mint az őrült, de mire bontani kezdtem, kinyögte hogy a főnöke és az asszonya nyaralni voltak, és mindenkinek hoztak ajándékot. A dobozkában "csakis" egy falat aranyszínű papírba ccsomagolt olasz csokoládé volt :D :(

Ezután még a kezembe nyomott egy tollat, is ami szintén ajándék...


Mi nők, ha nagyon akarunk valamit, belebeszéljük az fejünkbe. Nem mondom, hogy te is ezt teszed, csak elmeséltem ezt a történtet, hogy én is higy pofára estem. Igen, nem szép dolog volt hogy kutakodtál, de ha már ezt tetted és dobozt találtál, én biztos nem bírtam volna ki, hogy ne nézzek bele.

Így kizártad volna, hogy a dobozkában lehet aká medál, fülbevaló, vagy esetleg a nagy semmi. A kisördög nem hagyna nyugodni, 1-2 hét múlva tuti megnézném, ott van e még a dobozka.

Remélem, írsz majd ha van valami fejlmény az ügyben.

2014. júl. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
11%

istenem ezek a nagy problémák ...............

irigyellek titeket.............

2014. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:50!


Igenis ezek nagy problémák!

Egy olyan FELNŐTT NŐNEK akinek minden téren minden háttere megvan és emellé házasságpárti is, annak igenis nagy probléma ha nem kérik meg a kezét!


Nem mindenki akar családot alapítani házasság nélkül, van akinek számít a papír. Ha már semmi nem hiányzik egy kapcsolatból csak ez, és a nő erre vágyik, miért ne lehetne ez is egyfajta "probléma"?!

2014. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
100%

Kivancsi vagyok azota mi tortent. Szemely szerint engem semmi nem tartott volna vissza attol hogy ha egy honap elteltevel nem kerul nyilvanossagra az a doboz,akkor vagy utalgassak ra,vagy megnezzem hogy tott van e meg :))

Legyszi ird meg a fejlemenyeket :p

2014. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Szerintem csak később akarja megkérni a kezed. Egy darabig ne hozd szóba a témát, ha sokáig nem történik semmi, beszéljétek meg.
2014. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!