Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom egy éve jegyzett el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy éve jegyzett el otthon melegítőben. Egy vacsorát viszont megígért de akkor miért nem tud rendesen eljegyezni úgy ahogy kell? Meddig legyek türelmes? Vagy csak én kérek túl sokat?

Figyelt kérdés
Valószínű csak le foglalózott mint egy ruhát, elég Elszomorító próbálom vele megbeszélni de csak ideges lesz tőle pedig tudja hogy nekem ez nem játék.Igaz mikor összejöttünk rá pár hónapra jegyzett el. Persze nem is nyaggattam vele idáig, de azért egy év alatt lett volna lehetősége megtenni ezt az ígéretét.A családja miatt sajnos másképpen nem lehetett megtartani eddig.Ti mit gondoltok? valószínű nem is fontos ez neki?

2014. jan. 20. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
99%
Eljegyeztek már,akkor minek még egyszer? Szerintem baromira nevetséges lenne, az eljegyzés jobb esetben nem a körülményekről hanem a szándékról szól, az meg suhogós nadrágban is ugyan az.
2014. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
99%

"nem tud rendesen eljegyezni úgy ahogy kell?"


Mi az hogy úgy ahogy kell? Van talán erre egy szabálykönyv?

2014. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
99%

Szóval neked csak onnantól kezdve hivatalos az eljegyzés, hogy elvisz egy puccos étterembe és ott kéri meg a kezed?

jajj

2014. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
96%

????

Most te a párodat szereted, vagy a felhajtást? Mi az, hogy "rendesen eljegyezni, úgy ahogy kell"?

Hogyan "kell" eljegyezni "rendesen"?? Puccos ruha, mindenki téged ünnepeljen, kórusban éneklő pincérek között a Gundelben, vagy hogy?

2014. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
90%
Én nem értem mi bajod van... eszem megáll. Megkérte a kezed otthon, meghitten... te meg hisztizel, hogy miért nem vacsora közben, cicomázva. Akarsz egy cicomás eljegyzést, nyúzod vele... Persze, hogy ideges, mert ezzel tudatosítod benne hogy neked nem volt jó, ahogy eljegyzett. Nem kéne nyúznod ezzel a témával egy ideig, mert szerintem már gyomoridege van tőle. Majd ha lecseng a dolog, megmondhatod, hogy azért te szeretnéd megünnepelni az eljegyzést egy vacsorával. Főztök közösen, v. elmentek egy étterembe, elhívtok pár embert... Nem attól lesz valaki eljegyezve, hogy nagy feneket kerítetek neki, hanem attól, hogy két ember eldönti, hogy együtt szeretné leélni az életét!
2014. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:
Persze örültem az eljegyzésnek, csak szimplán nem így képzeltem el. Nem azt akarom hogy százszor jegyezzen el,ne így értsétek, csak ha már családdal nem lehetett megtartani, akkor kettesben meghitten megünnepelhetnénk .
2014. jan. 20. 19:11
 7/65 anonim ***** válasza:
98%

Úgy ahogy kell? Olyan nincs. Mindenkinek más az ideális.

Szerintem az lehet romantikus, kedves, ha otthon kettesben történt az eljegyzés.

Különben is az érzés a lényeg, és a szerelem.

Nekem az nem tetszik, ha vacsora közben idegenek előtt, vagy egy családi ebéden történik. Azok nekem elcsépeltek.

Mindenkinek más tetszik.

Ilyen hülyeséggel felesleges piszkálnod a párodat. Örülj neki, hogy szeret és eljegyzett.

2014. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
99%

Őőőő nem nagyon értelek.

Engem 2 éve jegyzett el a párom,amikor a szüleinél betonoztunk.És???Kit érdekel?Azóta számtalanszor voltunk étterembe vacsizni,de eszembe sem jutott,hogy ott is megkérje a kezem "rendesen" ahogy te akarod.

Idén nyáron lesz az esküvőnk.Én így is boldog vagyok! :)

2014. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
92%
Hát én a férfi helyébe még a gyűrűt is visszakérném, nem hogy még egyszer megkérjelek. Szerintem gondold ezt át.
2014. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
98%
Az könnyen lehet, hogy nem érti, nekem is kétszer kellett elolvasnom mire elhittem, hogy valakinek ennyire fontos lehet egy eljegyzési ceremónia. Jó alaposan el kell magyaráznod neki. Miért lesz tőle ideges? Mi a probléma a családjával?
2014. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!