Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Honnan lehet tudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy a férfi áltat csak?

Figyelt kérdés

Egyre gyakoribb probléma az ismerősi körömben, hogy megbeszéli a pár (25-35 évesek), hogy igen, idővel akarnak eljegyzést, esküvőt...A pasi is benne van a dologban, mi több ő hozza elő.


Aztán telnek-múlnak az értékes évek, vannak benne persze komoly beszélgetések is, hogy akkor a férfi hogy is gondolja és igen, ő is akar esküvőt, naná, de majd...nem most, majd félév múlva, majd jövőre...Lányok megnyugszanak.


Aztán rohannak az évek és rájönnek a lányok, hölgyek, hogy bizony hitegetve voltak évekig...Maradnak pártában.


Szóval honnan lehet tudni, hogy a férfi csak szájhős, vagy tényleg komolyan tervez? mert itt olvasom, hogy van, ahol már gyűrűt, meg ruhát nézetett a lánnyal,meg kérdezgette milyen esküvőt képzel el, aztán kopp maradt....



2014. júl. 16. 15:59
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre nincs szabály, nincsenek egyértelmű jelei a házassági szándéknak. Egész egyszerűen ha két ember szerelmes egymásba, egy hullámhosszon vannak, őszinték és barátok is, akkor tudják mit akar az egyik és mit a másik. Az ilyen téma sem tabu, meg tudják ezt beszélni és senkit nem ér meglepetés.


Ha valakit évekig tudnak hitegetni ez ügyben és el is hiszi és a vége kopp, akkor ott valami nem kerek abban a kapcsolatban. Akkor nicsenek egy hullámhosszon, nem igazi a kapcsolat.

2014. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem két évnél többet nem szabad várni egy nőnek. Ha addig nem vett elő a férfi egy gyűrűt, akkor már nem is fog. Nálam két év lenne a határ.
2014. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
11%
Az a nő aki felrúg egy jól működő kapcsolatot mert nem kap egy gyűrűt meg nem veszik el az egy pénzéhes ribizli.
2014. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
72%

Innen:


"Aztán telnek-múlnak az értékes évek, vannak benne persze komoly beszélgetések is, hogy akkor a férfi hogy is gondolja és igen, ő is akar esküvőt, naná, de majd...nem most, majd félév múlva, majd jövőre..."


Telnek az évek és a pasi nem lép semmit, csak ígérget. Időnként "komoly beszélgetések" is vannak, (ez a mézesmadzag a csaj számára), de semmi sem történik.


Egy pasi vagy el akar venni egy csajt, vagy nem. Ha el akarja venni, akkor megkéri a kezét és elveszi feleségül. Az eljegyzés és az esküvő között nem telhet el egy évnél több, mert akkor az is csak hülyítés.

2014. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Én azt látom, hogy a férfi azért ígérget, mert valahol kell neki a lány és nem akarja elveszíteni ott és akkor és szépen bebiztosítja magának a hitegetéssel...de, ha közben neki jön jobb, akkor lelkifuri nélkül lelép. Persze, hogy addig is legyen vkije, magához láncolja a nőt, ami szerintem elég jellemtelen dolog.
2014. júl. 16. 16:17
 6/45 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem, miért gondolná a pasi, hogy a nő csak a pénzéért szeretné, hogy el vegye feleségül? És miért van az, hogy azokat a nőket hamarabb elveszik, akik jobban keresnek a vőlegénynél? Nem lehet, hogy a vőlegények a pénzéhesek?
2014. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
81%
Nem leszek népszerű, de valahogy én úgy látom, hogy a nőnek is nagy szerepe van abban, hogy lesz-e lánykérés vagy sem. Itt a gyk-n mindig csak olyanok írnak akik szájtátva várják, hogy megkérjék a kezüket. Azért nem érdemes ennyire passzívnak lenni. Én nem érzem úgy, hogy elvetettem volna magam a férjemmel, de bizony én voltam az, aki feldobtam elsőként a témát, hogy mi lenne ha esetleg elvenne feleségül és mivel észérvekkel is alá tudtam támasztani a dolgot, el is vett feleségül. Rendesen megkérte a kezemet és ő sem érezte úgy, hogy én rángattam volna bele a házasságba.
2014. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
15%
Nem lehet kivédeni az ilyet, de a férfinak tökéletesen igaza van, ha csak hiteget: miért nem elég az együttélés a nőknek? Iszonyúan szánalmas, hogy el akarják vetetni magukat, csak azért, mert az a társadalmi elvárás, vagy azért, mert X-et és Y-t is elvették.
2014. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
90%

Onnan lehet tudni, hogy csak a szája jár, de nem cselekszik. Egy férfi ha tényleg el akar venni, akkor neki nem kell évente, fél évente felhozni a dolgot, hogy de hát azt mondtad idén nyáron elveszel és már ősz van.... hanem megkéri a kezed. Ha láthatóan csak húzza a dolgot, akkor el lehet dönteni a nőnek, hogy várakozik tovább és bízik a csodában, vagy a sarkára áll és nem hagyja magát tovább átverni.

Egy férfi csak azt a nőt tudja évekig hitegetni esküvővel, aki hagyja magát.

2014. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
79%

#8


Nem minden nő elégszik meg az élettársi kapcsolattal, és ezt illene tiszteletben tartani és nem hitegetni akkor feleslegesen, csak hogy meglegyen a rendszeres tiszta ruha, meleg vacsi és szex.... Vajon mennyi pasiban van annyi gerinc, hogy odaáll a barátnője elé és megmondja kereken, hogy "drágám én soha nem fogok megnősülni ezért és ezért, de tudom hogy te szeretnél házasságot, de azt tőlem nem fogod megkapni. Ha elfogadod, maradjunk együtt, ha nem, akkor kívánom hogy boldog legyél a majdani férjeddel". Na? Ja, hogy akkor ki fogja elém rakni az aznapi kaját, meg ki fog kielégíteni? Áh, inkább húzom az agyát egy pár évig, de legalább amit akarok azt megkapom.... Gratulálok. Na ez a szánalmas viselkedés. De tudom, szerinted valószínűleg a pasinak van igaza. Hát tudod szerintem meg elég görény dolog direkt elpazaroltatni a lánynak az idejét, ha úgy is tudod, hogy soha nem fogod elvenni, viszont ő vár rá...

2014. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!