Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha csak el akarom jegyezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak el akarom jegyezni a barátnőm mit kell ilyenkor pontosan mondani?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Leszel a felesegem??? :D


Sok szerencset az eletbe!

2008. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
nem muszáj azt mondani! térdelj le elé és kezdj el regélni h nagyon szereted és szeretnéd most azzal megpecsételni h adsz neki egy gyűrűt és ezzel szeretnéd eljegyzni, és később feleségül venni!
2008. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ami a szíveden az a szádon! hajrá ;)
2008. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
szerintem ez a srác elég nagy dologra készül szal nem itt kéne vitatkozni...na idefigyelj nekem még nem kérték meg 1szer se a kezem de ha őszinte vagy és mindent elmondasz amit őszintén tiszta szívből gondolsz a kapcsolatotokról azthiszem nem lehet semmi probléma...sok sikert;)
2008. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

De mi az, hogy "csak" el akarod jegyezni? Akkor jegyezd el, ha el akarod venni feleségül, és nem majd egyszer, hanem belátható időn belül. Ha megkéred a kezét, és adsz neki egy egyűrűt, akkor ő el van jegyezve, attól kezdve jegyesek vagytok. De akkor az azt is jelenti, hogy el kell kezdenetek tervezni az esküvőt (általában 1-2 év), mert az eljegyzés nem arra való, hogy ezentúl "vőlegényem" és "menyasszonyom" néven aposztrofálhassátok egymást, hanem egy szándékot jelent.

Tehát azt kell mondani neki, hogy "Hozzám jössz feleségül?"

2008. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Hülyeség. Attól még lehetnek évekig jegyesek, hogy nem házasodnak össze. Anyuék 7évig voltak jegyesek.
2008. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem hülyeség! Az eljegyzés arról szól, hogy ők kinyilvánítják, férj és feleség kívánnak lenni. A jegyesség nem a "komoly járás" szinonímája! Persze van olyan, hogy valakik sokáig jegyesek, de általában nem azért, mert így is tervezik, hanem mert közbejönnek dolgok. Vagy mert nem tudják, mit is jelent az, hogy eljegyezni valakit.
2008. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
szerintem ha vki megkéri a párját,az a kapcsolat következő szintre emelése és majd eldöntik h mikor házasodnak össze! én 18éves leszek és ha menyasszony lennék,boldog lennék! habár tudom h minimum 4év múlva lehetne esküvő!
2008. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Mármint neki négyszemközt, vagy olyan hivatalos eljegyzést szeretnél ahol ott a család, és így kérni meg a kezét?

Mertha csak négyszemközt, akkor pl az én pasim az kérdezte, adhat-e nekem gyűrűt. Egy másik meg hogy tartsunk eljegyzést. (Ez a két szöveg arra is jó ha igazából nem akarod elvenni, csak eljegyezni. Csak ezen gondolkozz el hogy akkor minek.) De a simán: leszel a feleségem? című is megteszi:)

Az egyik ismerősömék komoly eljegyzést tartottak családdal, és letérdelve mondta a srác a lánynak, mennyire szereti, és legyen a felesége.

2008. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a párom most kérte meg a kezemet júliusban és pont mellettem ült és azt mondta: Most megkérem a kezed! :D ÉS nagyon örültem még akkor is ha nem térdepelt le.
2008. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!