Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy derítsem ki a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ablaze kérdése:

Hogy derítsem ki a barátnőm gyűrű méretét?

Figyelt kérdés
A vőlegény-jelölt kért meg,hogy segítsek kideríteni a gyűrű méretet,mert nem akar lebukni. A lány eddig nem hordott gyűrűt,úgyhogy valami frappáns sztorit kellene kitalálnom,amiből nem jön rá a dologra.
2011. jún. 20. 22:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ha te hordasz gyűrűt, a beszélgetéseteket úgy kell irányítani, hogy a saját gyűrűdet próbáltasd rá, hogy megnézd hogyan áll neki. Biztosan arra az ujjára húzza, amelyikre jó. Ebből ki lehet következtetni.
2011. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Működne, de nekem kicsi kezem van az övéhez képest.
2011. jún. 20. 22:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

menjetek el vásárolgatni,véeltlen menjetek be egy ékszereshez (lehet bizsus is),hogy te akarsz venni vmi szépet

közben meg próbálgasson ő is

ne találj semmi szépet,de jegezd meg melyik volt jó rá

2011. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez szintén nem megoldható,mert nekem is egyetlen gyűrűm van,az eljegyzési,és tudja,hogy amúgy nem igazán szeretem az ékszereket.
2011. jún. 20. 22:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Keress valakit akinek ránézésre hasonló vastagságú ujjai vannak mint neki. És kérdezd meg hogy hányas a mérete. A srác csak egy-két nappal az eljegyzés előtt vegye meg a gyűrűt. Ha nem jó a méret még ki tudják cserélni együtt.
2011. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Álmában a barátja le tudja venni a méretet cérnával...

az olyan illúzió romboló ha megkérik a kezed és nem jó a gyűrű :S:S:S:S

Én fainul megoldottam,bementem az ékszerboltba és levetettem a gyűrűméretet!Kíváncsi is voltam,és így a vőlegényemnek is egyszerűbb dolga volt vásárláskor!És így is meglepetés volt,mert sokkal hamarabb nézettem meg a méretet mint ahogy megkérte a kezemet!:)

2011. jún. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Felesleges ez a sok stressz a méret körül. Az én barátom is annyit stresszelt, borzasztó. Rámállította még az anyját is, ő meg jött ilyen szöveggel, hogy mikor sütöm a kenyeret vegyem le a gyűrűmet, nehogy belesüssem.:))

Végüé ígyis hatszor akkora volt a gyűrű, mint az ujjam, csak az az egy méret volt, abból a modelből és az tetszett neki a legjobban. ELjegyzés után elmentunk és bevettek belőle ingyen, nem látszik rajta semmi.

2011. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm szépen a válaszokat. A dilemma azért van,mert a srác Amerikából rendeli a gyűrűt, és nem cserélik ki, ha rossz a méret.
2011. jún. 21. 10:08
 9/12 anonim ***** válasza:
nincs, unokahúgod vagy valami csajszi, akinek kb akkora a keze, mint neki?? kérd meg, hogy segítsen a rokonnak gyűrűt találni, mert kb egyforma lehet a méretük. hogy semmi ne legyen gyanús, először mondd azt, hogy középső ujjra nézzetek, aztán szépen lehet terelni:)
2011. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

21:15 zseniális

Pont ezt akartam irni a kérdezőnek,de gondoltam előbb elolvasom. Jól tettem. :)

2011. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!