Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek egy nő és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nő és egy férfi életében mikor következik be az eljegyzés esküvö gyerek?

Figyelt kérdés
Az én páromnak mindig úgy kell mondani,másnál is így van vagy automatikusan tudja a férfi hogy itt az ideje?
2014. szept. 10. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Persze, hogy tudja, hogy itt az ideje. Ha úgy érzi, hogy eljött az ideje, akkor majd megkér/elvesz/... na gyerek témához most semmi szó nem jut eszembe, csak ami sértő lenne.

Amúgy szerény véleményem szerint ezt nem egyik vagy másik félnek kell éreznie, hanem mindkettőnek.

2014. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Amikor megérik rá, ezt erőltetni, mondani nem kell.
2014. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
ha már az összes haverja nős, és akik körülveszik, mindenki családos, az fokozza a házasság bekövetkeztének valószínűségét
2014. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez hülyeség utolsó. Nem más miatt kell házasodni meg gyereket vállalni ezek azért annál sokkal fontosabb dolgok. Ha csak más hatása miatt házasodik az pont az értetlenség jele. Aztán majd amikor elválnak, akkor válik is haverok hatására:)
2014. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt ismerősöm, aki kitűzne magának, hogy 30 évesen lesz gyereke. A többi innen visszaszámolva...
2014. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én barátom is szerintem akkor fog eljegyezni, ha majd a haverjai is nekifognak! :D
2014. szept. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
A mienkbe 6,5 ev utan következett az eljegyzes, de sokszor beszeltünk rola elötte is vagy egy ismerös esküvöje kapcsan, vagy csak ugy elöhoztuk, en talan egy kicsit többször, de azt peldaul a ferjem kerdezte meg tölem, hogy nekem milyen esküvö tetszene (ez meg par honappal a lanykeres elött volt, meg is lepödtem, hogy magatol felhozta). Mar a kapcsolatunk elsö eveben beszelgettünk nagy altalanossagban arrol, hogy mindketten hazassagpartiak vagyunk, es szeretnenk majd egyszer gyerekeket, es 5 ev környeken jött elö konkretabban a tema, akkor azt mondta, hogy azutan tervezte a lanykerest, hogy befejeztem az egyetemet. Aztan vegül fel evre ra sikerült. Gyereket kesöbbre terveztünk eredetileg, de miota hazasok vagyunk, valami mindkettönkben atkattant, igy ha tehetjük, akkor elörebb hozzuk. Meg is lepödtem, hogy ö is egyre többször jön elö azzal, hogy milyen cuki gyereket latott a vonaton, meg ilyenek, regebben ezeket eszre sem vette. Valahogy mintha a hazassag ota hirtelen mindkettönkben megerett volna a dolog.
2014. szept. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as 4-esnek

nem azért házasodik, mert a haverjai is, hanem akkor kezd igazán megfordulni a fejében, hogy neki is kéne már

2014. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyénenként/páronként változik!

nekünk az volt a terv, hogy összeköltözés, házasság, ház, gyerek. Én 20, a férjem 28 volt, mikor összejöttünk.

Az összeköltözés hamar megvolt, fél év után, majd az 5. évfordulónkon megvolt az esküvő. Ház az majd csak 6-7 év múlva lesz, na addig nem akarunk várni a babával, már most próbálkozunk, mivel nem is sikerül sajnos 1,5 éve, ha meg akkor kezdenénk el próbálkozni... pff.

Most 27 vagyok, a férjem 35, időben vagyunk, de kicsit borult a sorrend.

2014. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Amikor megtalálják azt a személyt akivel le akarják élni az életüket. Ha megvan, akkor mindketten érzik mikor készek az eljegyzésre, esküvőre. Van akinek ehhez kevés idő is elég, van akinek több.


Ha egy férfinak mindent úgy kell a szájába rágni, az már rég rossz. Ha nem lép magától, akkor nem akarja igazán....(szerintem)


Gyereket nem mindenki szeretne, vagy tud vállalni. És azt se felejtsük el, hogy vannak akik nem szeretnének házasodni sem.

2014. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!