Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek normalis dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis dolog ha egy ferfi ezert elhagyja a not?

Figyelt kérdés
A ferfi egy eve eljegyezte a not harom eve jarnak. A no most mondta el a ferfinak hogy 18 eves koraban abortusza volt. A ferfi ezert visszakerte tole a gyurut es szakitott vele. A no indokai sem erdeklik hogy nem tudta volna eltartani,egyetemre menni nem is ismerte volna meg a pasit. Ti mit gondoltok errol normalis ha egy ferfi ezert szakit vagy kifogas mert nem szerette a not? Elsosorban ferfiak velemenye erdekel.
2014. okt. 25. 14:06
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
36%
Arra már gondoltál, hogy nem azért hagyta el, mert abortusza volt, hanem mert ezt eddig eltitkolta? Engem is borzasztóan zavarna, ha ilyen jelentőségteljes dolgot évekig eltitkolna előlem a párom. Akkor vajon mi fog még kiderülni később?
2014. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Nem titkolta el de eddig nem beszeltek errol.
2014. okt. 25. 14:13
 3/56 anonim ***** válasza:
45%
Hát nem tudom, ha olyan komoly a kapcsolat, hogy egy éve már menyasszony vagyok, akkor kicsit későn jut eszembe egy ilyen dolgot elmesélni a másiknak. Én ezt sokkal előbb elmondtam volna.
2014. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
9%
Normális. Én sem szeretnék ilyen feleséget, aki abortuszon volt.
2014. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudnék soha többet felnézni arra a nőre, akibe szerelmes lettem, hogy tudom: valaha kényelemből elvette a magzat életét. Mert ha beteg volt a magzat, vagy az ő életét veszélyeztette volna, az más. De inkább mert egyetemre akart menni, na nem. Ez nálam a nem elfogadható indok. Elveszteném a szeretetem egy ilyen lelkű nő iránt. Sajnálom, nálam ez nem fér bele.
2014. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Akkor az egyutt toltott evek semmit nem jelentenek neki? Mikor honapokig korhazban volt a baratno apolta,mellette allt mig felepult. Most meg egy ilyen dolog miatt otthagyja. Nem kenyelembol vetette hanem azert mert nem volt tervben a gyerekvallalas ami tablettaszedes mellett tortent. Mit kellett volna csinalnia 18 evesen egyedulallo anyakent mikozben a gyerek apja meg eli az eletet?
2014. okt. 25. 14:39
 7/56 anonim ***** válasza:
79%

Igen, kérdező, férfiként azt mondom, hogy ez egy normális dolog, pont, ahogy az is normális, hogy én pl. nem szakítottam volna ezért - bár tagadhatatlanul zavart volna, hogy egy ilyen dolgot évek után tudok meg...

Az emberek sokfélék, és mindenkinek joga van a saját életét a saját értékrendje szerint élni, úgyhogy bizony normális az is, ha valaki ezért szakít, meg az is, ha nem szakít.

Többek között ezért hasznos az ilyen dolgokat kapcsolat első heteiben tisztázni.

2014. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván nem normális. De őszintén tényleg ahhoz az emberhez akar hozzá menni, aki ennyiért simán eldobta? Talán jobb is hogy megszabadul tőle.

Amúgy azt valaki elmondhatná, hogy mégis mikor kellett volna az abortuszt elmondani? Mert ha pl szóba kerül valahogy, akkor nyilván elmondja. De nem hiszem hogy egy kellemes téli estén csak úgy derült égből valaki bevágna egy ilyet...

Nekem volt már egy térdműtétem meg két mandulaműtétem, de még sose mondtam el senkinek, csak ha szóba került valahogy? Akkor én most szörnyűséges ember vagyok?

Nem hiszem hogy mindenki élete minden jelentősebb és jelentéktelenebb mozzanatáról beszámol, mert ha ez lenne az előfeltétel, nem sokan házasodnának.

2014. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
10%

"Nem kenyelembol vetette hanem azert mert nem volt tervben a gyerekvallalas ami tablettaszedes mellett tortent."


A saját kényelme miatt nem szülte meg, és mert inkább egyetemre akart járni. Ez szerintem sem elfogadható indok.

2014. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
85%

Akkor normális ha a most már volt vőlegénynek ugyanaz a véleménye az abortuszról, mint a fenti hozzászólóknak. Akkor nem normális ha egyszerű sértettségről van szó, hogy eddig nem mesélte el a nő.


Én olyan párt választottam, aki ilyen lényeges kérdésekben ugyanúgy gondolkozik, mint én. Tehát ha elmondanék neki egy hasonló kaliberű dolgot, akkor megértően fogadná, mert ő ugyanezt tette volna a helyemben. Ha nem így gondolkozna, akkor pedig megérteném, hogy ez neki nem fér bele a kapcsolatunkban, mert így már előre sejthető, hogy mi lesz a nő cselekedete, ha akkor jönne a közös gyerekük mikor nem tudnák eltartani. A pasi nem akarná elvetetni a nő igen, de mivel a nő hordja ki, ezért a pasi nélkül elmehet abortuszra. Máris kész a lelki törés, előre megkíméli magát.


Így kedves kérdező jelen esetben én nem tudnék haragudni a férfira, ha egyszer így gondolkodik erről a témáról, akkor így gondolkodik. Megváltozni nem fog.


És bocsánat, de női válaszoló vagyok, remélem csak ezért nem leszek lepontozva. :P

2014. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!