Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek már sosem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már sosem fog lépni? (Ő 28, én 24,5 éve vagyunk együtt. ) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom 28 éves, én 24. Már 5 éve együtt vagyunk,ebből 4 éve együtt is élünk.

Eddig nem kérte meg a kezem, pedig már célozgattam rá, hogy szeretném. És beszéltünk már gyerekekről is, hogy majd milyen lesz.

Mikor felhoztam a témát, próbálta viccesen elütni a dolgot..

Tudom, hogy nagyon szeret engem, nem értem, miért nem lép.

Szerintetek?



2014. dec. 4. 21:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Felnőtt emberek miért célozgatnak?

Kérdezd meg tőle, hogy el akar-e venni, és ha igen, mikor!

Ha elkezd viccelődni, akkor kérd meg, hogy tiszteljen meg azzal, hogy komolyan veszi azt, ami számodra fontos.


Ha esetleg nemmel válaszol, akkor neked kell eldöntened, hogy vele maradsz-e.

2014. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
A szeretet nem függ össze azzal, hogy valaki akar-e házasodni. Erről beszéltetek már? Mi a véleménye a házasságról? Egyébként a gyerekekről mit beszéltetek? Azt nem, hogy milyen életkorban/életszakaszban szeretnétek? Viccesen azért ütheti el a dolgot, mert kényelmetlen számára a téma, vagy pedig azért, mert készül a dologra, de nem akarja, hogy megsejts valamit. Nekem furcsa, hogy 4 év együttélés után nem jött még szóba olyasmi, hogy "és akkor meglesz a lakás, jöhet az esküvő", vagy "diploma után egy év munka, aztán jöhetnek a gyerekek".. Le kellene ültetned, és komolyan rákérdezni a dolgokra. El akar téged venni valaha? Mit szeretne letenni az asztalra esküvő előtt? Milyenek az ideális körülmények számára a gyerekvállaláshoz? A lényeg nem azon van, hogy most azonnal, hanem nyilván kíváncsi vagy, mire számíthatsz tőle. Ha csak hasraütésszerűen gagyog, valószínűleg nem sokat gondolkozik a közös jövőtökön, ha viszont konkrét dolgokat mond, akkor biztosan tervez, csak maximalista.
2014. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

1-el tökéletesen egyetértek!

Nekem sogornőm,már azt csinálja a pasijáva,hogy megmondta neki januárig van ideje megkérni a kezét,ha nem teszi otthagyja végleg.

4éve vannak együtt,3éve élnek együtt,már babákról is volt szó.. a srác teng-leng,nem csinál semmit,sogornőm fizeti helyette a tartozásait,elege van a tétlenségből. Szereti de ultimátumot adott neki,vagy lép a srác,vagy ő..

Van egy olyan érzésem,hogy szétmennek..

2014. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Ezt az összeköltözés előtt kellett volna tisztázni! Házasságot akar vagy csak barátnőt?
2014. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
3-as, a nő határozott lehet, de azt nem értem, miért ilyen fontos számára, hogy egy olyan férfi elvegye, aki még saját magát sem tudja fenntartani, tartozásokat halmoz fel.. Fura kapcsolat. Nem biztos, hogy a nő nyer, ha tényleg megkérik a kezét.
2014. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Gyerekről sem konkrétat, hogy mikor, csak, hogy majd a lakásban mit hogy lehetne alakítani a lépcsőn pl..ilyenek.

Nem tudok sokat hozzátenni a családi kasszához,szerintetek ez gáz? Mert emiatt nem merem nagyon kérdezgetni.

2014. dec. 4. 21:30
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Talán bizonytalan. Én nem célozgatnék, az olyan, mintha te erőltetnéd a dolgokat. Ha ő nem akarja megkérni a kezed, akkor teljesen felesleges. Ha benne érik meg ez a gondolat, biztos lehetsz benne, hogy tudni fogsz róla. Ha gyerekekre vágyik tőled, veled képzeli el az életét, akkor biztosan eljut a lánykérésig is. Ha bár mostanság sok esetben mintha fordítva működnének a dolgok.
2014. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha egy 5 éves kapcsolatban nem lehet ezt nyíltan megbeszélni, akkor az nem kapcsolat.
2014. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

Keress másik pasit és véletlenül se szülj neki gyereket, míg nem vesz feleségül. Nem fog elvenni, megsúgom. Az, hogy viccesen elüti a dolgot, az pont azért van, hogy kibújjon a válaszadás elől. Neki így kényelmes, gondolom főzől, mosol rá, takarítasz, ennyi. Az, hogy nagyon szeret kétséges, inkább megszokott és kényelmes életet biztosítasz neki. Hidd el, nem vesz el, tapasztalat.

Ha egy férfi szeret egy nőt, akkor elveszi 5 év után az tuti. Ha nem házasságpárti, akkor viccelődés helyett már mondta volna, de csak kitér. A következő válasza, a "majd" lesz. Hidd el, ha te szeretnél olyan férfival élni, aki téged igazán szeret és feleségül is vesz, az nem ez a férfi. Fiatal vagy, gyorsan lépj le és keresd az igazit.

2014. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%

21:18

En is ugyanezt akartam irni a 3.-nak.

2014. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!