Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrűt vennék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrűt vennék a barátnőmnek. Nem hord gyűrűt, nem megoldható a mintavétel, stb sem.53-54 méretet tippelnék neki, jól gondolom? Részletek:

Figyelt kérdés

Van egy képem, rólunk. Csatoltam 2 részletben ahol a kezünk látható. Van itthon egy gyűrű, ami méréseim alapján 54-es méret, és az nekem jó a kisujjamra. A képeken látni, hogy azzal nagyjából megegyezik az ő gyűrűsujja. Jó a tippem, és melyik méret legyen? Lehet utánaigazítani, de tágítani könnyebb, viszont amikor megkérem a kezét akkor inkább picit nagy legyen, hogy felmenjen rá.


lány: [link]

enyém: [link]



2014. dec. 24. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szélesebb a gyűrűs ujja, mint a te kisujjad. De ha az 54-es gyűrű az övé, akkor olyat vegyél. Esetleg álmában cérnával mérd körbe az ujját.
2014. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Albérletben vagyunk, az csak egy itt-maradt gyűrű amit találtam és a leírások alapján mértem le, hogy 54-es. :) Nem az övé. Megpróbálom a mérést is.
2014. dec. 24. 21:13
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Valahogyan meg kell tudnod a méretét.
2014. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem hord gyűrűt, akkor talán ezt sem fogja. Akkor meg minek ?
2014. dec. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%

Eljegyezni csak karikagyűrűkkel lehet. A lánykéréshez pedig nem kell semmi, sem gyűrű, sem más ajándék.

Ha nem hord gyűrűt, akkor miért akarsz neki azt venni?

Ha éjszert akarsz ajándékba, akkor olyant vegyél, amit visel is.

2014. dec. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ez butaság

én sem hordok gyűrűt, de ha a barátom megkérné a kezem egy gyűrűvel, evidens, hogy utána hordanám

2014. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Így van, ezt természetesen hordaná! :)
2014. dec. 24. 21:35
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
A volt ferjem ugy merte le anno, h aludtam es egy cernat tett az ujjamra finoman, en nem ebredtem fel, o meselte kesobb:-))
2014. dec. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
70%

Próbáld meg össze hasonlítani az ujjaitokat érzésre.

Én az csináltam hogy egy kicsit átmozgattam az ujját majd az enyémet is és így arra jutottam hogy akkora mint a kis ujjam, majd a ékszerésznél a kisujjamról vettek méretett s pont jóra sikeredet.

Később meg úgyis tudtok rajta igazíttatni könnyedén. Meg lehet hogy a hordástól megdagad az ujja és akkor nem gond ha nagyobb.

2014. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Sok ékszerész ajánl ám olyan kedvezményt, hogy ha nála veszed meg a gyűrűt, később ingyen méretre igazítja. Érdemes rákérdezni pár helyen. Sok sikert! :)
2014. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!