Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elakarom hamarkodni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakarom hamarkodni vagy normális? Ti hogy álltok 5 év után?

Figyelt kérdés
Több mint 5 éve együtt vagyunk párommal, jövőhónapba 2 éve hogy együttélünk. Bennem már tavaly megfogalmazódott, hogy összeis kötném vele papíron is az életem, ezt néha ecseteltem is neki. Nem vágyom sokra, csak legalább egy eljegyzésre, hogy érezzem biztosra, hogy ő is így érez. Annyit mondott, majd ő tudja mikor, de én már egy éve várok.. Nagyon szeretném, annyira tudja.. Ennyi év után mások már családosok. Ha jövőnkről beszélünk, ugyanúgy képzeljük, csak én már most szeretném, ő meg távlatokban beszél. Nagyon zavar már legbelül, én már továbblépnék egy szintet a kapcsolatban, már ideje lenne szerintem. Szerintetek?

2015. jan. 16. 09:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ hány évesek vagytok. Nem mindegy, hogy 17-20 évesen jöttetek össze vagy 25-30 évesen.

Valamiért azt feltételezem, hogy fiatalok vagytok még, ezért nem akarja elsietni a dolgokat.

2015. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom, nem mindegy többek között, hogy 21-22 évesek vagytok, vagy harminc körül.
2015. jan. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is fontos, hogy hány évesek vagytok.
2015. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ hány évesek vagytok..


Mi az 5. Évfordulónkkor már hazasok voltunk, és 3,5 éve együtt éltünk, 26-27 évesek voltunk


Egyébként a ferjem is sokáig távlatokban beszélt, neg 1 évvel apz esküvő előtt is..

Aztán megbeszéltük a dolgokat, hogy mégis mi merre hány méter, mire várunk, mennyi idősek vagyunk stb...

Fél évre rá pedig azt mondta nem akar meg 1 évet várni az esküvővel, tartsuk meg abban az évben.. Így is lett

2015. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
20 évesek :(
2015. jan. 16. 09:48
 6/29 anonim ***** válasza:
35%
Nem akarod elhamarkodni, ennyi idő után már időszerű lenne az eljegyzés, teljesen mindegy, hány évesek vagytok.
2015. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
30%

Szóval 15 éves korotok óta együtt vagytok?

Vagyis ez az első igazán komoly kapcsolatotok.

Ha a párod nem érzi, hogy veled szeretné leélni az életét, nem vágyik még családra (ami egyébként teljesen érthető) akkor nyilván ő is tisztában van azzal, hogy még fiatalok vagyok, tapasztalatlanok.

Akik ilyen fiatalon összekerülnek, vagy viszonylag hamar belevágnak a családalapításba, vagy húzzák és nem lesz belőle semmi, mert még nem akarnak megállapodni, szeretnének más embereket is megismerni.

2015. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
20 évesen nem sok pali gondolkodik házasságban, egyáltalán nem biztos hogy veled tervez a jövőre.
2015. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%
Hát 20 évesen nem hiszem, hogy annyira sokan családosak lennének, legfeljebb falun. 15 évesen jöttetek össze, senki mással nem volt még kapcsolatotok. Hát, szerintem se házasodjatok még, bármelyikőtöknél becsúszhat egy másik kapcsolat. Bocs, hogy ezt mondom, de ez a tapasztalatom. Én egyébként 27 évesen házasodtam, szintén 5 év járás után. De mi akkor már felnőttek voltunk, amikor összejöttünk. Egy 15 éves pedig még igencsak gyerek.
2015. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk 19 évesen volt eljegyzés, 20 évesen esküvő... Ennek már 5 éve és minden rendben van. Ne add fel, kedves kérdező! :)
2015. jan. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!