Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális, hogy ezt érzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a párommal, 32 éves nő vagyok, ő is ennyi idős.

Beszélgettünk arról, hogy házasság, jövő, eljegyzés...ám ő kerek perec kijelentette, hogy ezekről hallani sem akar.

Szeret engem, de a szabadsága (mindenhova mehet így is haverokkall stb)fontosabb. Amióta tudom, hogy így áll hozzám, azóta szó szerint hányok tőle, ha ránézek és csak haragot érzek, hogy rabolta az időmet, és hitegetett, mert tavaly még tervezett velem...Ha nem kérdezek rá, sosem derül ki, hogy nem kellek neki igazán.Normális, hogy megutáltam?



2014. máj. 29. 09:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

megértelek, hogy haragszol rá...

Ülj le vele beszélni, hogyha nem közös terveitek vannak, talán jobb lenne külön.

Ha valamelyikőtök engedne, akkor megmenthető a dolog...De szerintem te sem mondasz le az esküvőről, ő sem a szabadságáról.

2014. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Miért vagy még vele? Van olyan, hogy akár egy mondattól és VÉGLEG eltörik az emberben valami, amit egy tini még lehet, hogy elnézne, de egy felnőtt ember már nem.


Nyugodj meg, ezt jelenti felnőttnek lenni, hogy van akaratod. Nyilvánítsd ki:) Most még van időd találni egy másik pasit, aki örömmel vesz el téged és vállaltok közösen babát:)

2014. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

ha tavaly még etetett ezzel akkor igen

ha neked fontosak ezek a dolgok, akkor ne áldozz rá több időt!

2014. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Normális, az viszont nem, hogy ha utálod, miért a parod meg mindig,
2014. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem keress olyat, aki elvenne, ha neked csak ez a lényeg. Az, hogy hűséges, veled van, kitart melletted gondolom nem számít, fontosabb egy papír.

Szakíts vele, hagy találjon egy normális csajt.

2014. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%
Ha eért megutáltad akkor csak a házasságot akartad nem őt. Más kérdés, hogy ha igazán szeretne akkor azt szeretné, hogy boldog legyél és boldogan elvenne.
2014. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Korkin ***** válasza:
97%

Normális. Csoda, h még nem vágtad a fejéhez h vége.

Ez az a pont, amikor egy pasi ilyet mond egy 3 éves kapcsolatban (és megjegyzem nem gyerekként, hisz 32! évesek vagytok), amikor el kell gondolkodni komolyan azon, h vele akarsz-e maradni.

Gondold végig, h te mint nő, eljutottál oda, h azt érzed, neked ő a tökéletes férfi, vele szeretnéd leélni az életedet, gyereket szeretnél majd vele (tehát te elhatározod h feladod a szabadságodat érte/értetek) ő pedig közli, h bezzeg ő erre nem hajlandó. Önző dolog.Még jó h vérig vagy sértve, becsapva érzed magad stb.

A remény hal meg utoljára :) sztem is megéri még egyszer megkérdezned, hogy átgondolta-e és valóban ezt a kijelentését komolyan gondolja, vagy csak könnyelműen mondatta vele a "férfi" énje..ha továbbra sem enged..nos, az kemény lesz, de akkor tudnod kell: Ha vele marasz mindig a megalkuvásról fog szólni a dolog és ez a fájó pont életed végéig benned marad majd és fel-felötlik

vagy összeszeded magad, és emelt fővel távozol.

Minden esetre sok erőt és kitartást kívánok.

2014. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! sajnos az a baj, hogy azt érzem nem vagyok neki elég jó és mellőlem várja az igazit. Most még nincs senkije, de ha találna jobbat, 1 nap alatt lezárna engem és 1 hón belül elvenné a másikat...Én meg maradnék, ahogy vagyok. Persze várhatnék én is még 7 évet..hátha..


Még vele vagyok, de nagyon agyalok rajta, hogy külön megyek albérletbe. ő nagyon kedves velem, hízeleg, nem akar elveszíteni (hisz MÉG ) nincs senkije rajtam kívül...

2014. máj. 29. 09:47
 9/20 A kérdező kommentje:
A Kedves utolsó megszólítás az 5-ös hozzászólónak szólt, csak mire leírtam,, láttam, h lett több hozzászólás is...
2014. máj. 29. 09:49
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem azt kellene vele tisztázni, hogy nem örökbe fogadni akarod (és ezért nem mehet pl. haverokkal amikor akar), hanem a felesége szeretnél lenni????
2014. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!