Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 10 éve vagyok együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve vagyok együtt a párommal. Mit érzek iránta, szeretetet vagy szerelmet? Vagy megszokásból vagyünk együtt?

Figyelt kérdés
3év után szerettem volna esküvőt de valahogy nem jött össze, ő nem volt olyan határozott mint én.5évre kérte meg a kezem, ami azt jelenti h már 5 éve vagyunk eljegyzve. Az esküvőt annyira nem tartottuk fontosnak, bár tavaly nagyon szerettem volna ha végre összeházasodunk. Benne nem láttam az akarást (talán a család miatt, mert más elképzelésük volt mint nekünk), ezért megmakacsoltam magam és én is hagytam az egészet. Most ott tartunk hogy már nem is vágyok esküvőre. Az együttlétek is egyre kevesebbek, hiába mondom neki hogy ez igy nem ok lassan 5,6 éve, nagy változás nincs. Nem tudom mindek a hatására de tavaly sajnos megcsaltam egy csók erejéig valakivel, amit elmondtam neki és megbocsátotta. Azt mondta hogy változik, de sajnos csak pár hétig tartott. A megcsalást meg is bántam meg nem is. Azt tudni kell hogy 3 éve vettünk egy közös ingatlant, epitjük a kis fészkünket, minden szép és elégedett lehetnék, de nem vagyok, mert érzelmileg már nem ugyanaz mint annó. Pár hete feltünt egy férfi akivel csak beszélgettünk és azt érzem hogy vágyok rá. Ő kérdezgetett hogy van e párom meg hasonlók, de kimondani nem mondtam konkrétan. Amikor őt meglátom érdekes gyomoridegem lesz . Próbálja kideriteni hogy mi is a helyzetvelem, azaz h kapcsolatban vagyok vagy se, de úgy érzem ha elmondom hogy igen, letesz rólam. A páromnak elmondtam hogy nem fogom hordani a gyűrüt, hogy mintha elmúlt volna az az igazi szerelem . Nem tudom most mi is ez nálam, csupán érzelmi hullámvölgy vagy tényleg kiszerettem a páromból. Amúgy vele nincs nagy gond, mert szeret engem, bár nem nagyon fejezi ki de tudom hogy igy van, talán keveset törődik velem ezt többszőr is mondtam neki, jó szivü, kedves és megértő, és vigyázz rám. Lehet már csak szeretet van köztünk?
2015. jan. 18. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Csald meg, talán akkor értékelni fog! Én már nem lepődnék meg...
2015. jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos van az úgy, hogy ha túl sokáig kell várni valamire, amit szeretnénk, végül elillan a vágy...

Párod hibát hibára halmoz, ejj, ráérünk arra még stílusban éli az életét. Nem csodálom, hogy kezdesz kiábrándulni belőle. Elhiszem, hogy szereted mint embert, de ez már nem szerelem.

2015. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha meglett volna az esküvő, akkor sem éreznél most másképpen iránta.

Tedd fel magadnak a kérdést, hogy megéri-e kitartani amellett, ami jó, vagy kockáztatni.

Mert ha belekezdesz egy új kapcsolatba, az is könnyen lehet, hogy ide jut 10 év után, akár volt esküvő, akár nem.

2015. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
persze, hármas, és ez így megy az idők végezetéig.. Nagyon leszólják a régieket, mert volt egy ritmusa az életüknek. Szerelem, eljegyzés, házasság, gyerek, nevelés, munka és együtt kitartás a bajban, megöregedés, halál. - nem divat ma- együtt élnek, minek a papír, önmegvalósítás, gyűjtés és az öregedésről, halálról nem tudomást vevés. És lemaradnak mindenről, amire alapvetően vágyakoztak,de sok mellébeszéléssel lehazudják. 30 körül a nő ezt érzi. Pont. Kérdező: elakadt az életetek. Mit szeretnél? hány éves vagy?
2015. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
30 múltam. Mi is közös jövőt terveztünk és kezdtük is ezt megalapozni. Szép kis házunk van, szépitgetjük és fektetünk is bele, dolgozunk mindketten Gyerekre is vágytam de már az a vágy is elmúlt, esküvőt is akartam de arra sem vágyom már mert azt érzem semmi sem váltonza meg általa és nem nem lennék boldogabb.
2015. jan. 18. 11:07
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
hát így nem látom a jövőjét... kérdés, hogy ezeket a teljesen természetes vágyakat a vőlegényed miért hagyta elmenni? ő nem akarta? Pató Pál úr - csak teljen-múljon az idő, nem teszünk semmit. Megbeszélném, így, ahogy itt az utolsó mondatban írtad. Mit reagál azt figyeld - valóban csak a kényelem-lustaság miatt?
2015. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Aha, most mar csak a szep kis haz tart ossze. Ugy latszik megsem elegge, ha hajlamos vagy a megcsalasra, ha mast mar kiszemeltel.
2015. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Ez a házasság haldoklik ,ez nem szerelem véleményem szerint,még csak nem is megszokás ,pusztán egyfajta érdekszövetség . Te már nem szereted a férjed ,ha szeretnéd ,a gondok ellenére sem tudna más férfi közétek férkőzni .
2015. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Gondolj magadra és keresd a boldogságod, amig lehet!
2015. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Kettőn all a vásár ! Nem gondolom , hogy csak a férjed lenne a hibás !!! Sőt ... Én nem is tudok így véleményt alkotni , kár hogy nem lehet meghallgatni másik fél szemszögéből a dolgokat .. Rólad nagyon negatív benyomást kelt , hogy a hűség nem erősséged .. Az , hogy 10 éve egy együtt vagytok , arra nem indok a félrelépés ..Mi 16 éve vagyunk együtt hűségben , szeretetben .. Persze vannak gondok ,de azokat mindig megoldjuk , megbeszéljük , s nem a másiktól várjuk a megoldást kizárólag ! Te mit tettél , hogy jobbra forduljanak a dolgok ?
2015. jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!