Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 10 éve vagyok együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve vagyok együtt a párommal. Mit érzek iránta, szeretetet vagy szerelmet? Vagy megszokásból vagyünk együtt?

Figyelt kérdés
3év után szerettem volna esküvőt de valahogy nem jött össze, ő nem volt olyan határozott mint én.5évre kérte meg a kezem, ami azt jelenti h már 5 éve vagyunk eljegyzve. Az esküvőt annyira nem tartottuk fontosnak, bár tavaly nagyon szerettem volna ha végre összeházasodunk. Benne nem láttam az akarást (talán a család miatt, mert más elképzelésük volt mint nekünk), ezért megmakacsoltam magam és én is hagytam az egészet. Most ott tartunk hogy már nem is vágyok esküvőre. Az együttlétek is egyre kevesebbek, hiába mondom neki hogy ez igy nem ok lassan 5,6 éve, nagy változás nincs. Nem tudom mindek a hatására de tavaly sajnos megcsaltam egy csók erejéig valakivel, amit elmondtam neki és megbocsátotta. Azt mondta hogy változik, de sajnos csak pár hétig tartott. A megcsalást meg is bántam meg nem is. Azt tudni kell hogy 3 éve vettünk egy közös ingatlant, epitjük a kis fészkünket, minden szép és elégedett lehetnék, de nem vagyok, mert érzelmileg már nem ugyanaz mint annó. Pár hete feltünt egy férfi akivel csak beszélgettünk és azt érzem hogy vágyok rá. Ő kérdezgetett hogy van e párom meg hasonlók, de kimondani nem mondtam konkrétan. Amikor őt meglátom érdekes gyomoridegem lesz . Próbálja kideriteni hogy mi is a helyzetvelem, azaz h kapcsolatban vagyok vagy se, de úgy érzem ha elmondom hogy igen, letesz rólam. A páromnak elmondtam hogy nem fogom hordani a gyűrüt, hogy mintha elmúlt volna az az igazi szerelem . Nem tudom most mi is ez nálam, csupán érzelmi hullámvölgy vagy tényleg kiszerettem a páromból. Amúgy vele nincs nagy gond, mert szeret engem, bár nem nagyon fejezi ki de tudom hogy igy van, talán keveset törődik velem ezt többszőr is mondtam neki, jó szivü, kedves és megértő, és vigyázz rám. Lehet már csak szeretet van köztünk?
2015. jan. 18. 10:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem már évekkel ezelőtt szakítanod kellett volna vele. Ez nem szerelem, csak megszokás.
2015. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
90%
Tedd fel magadnak a kérdést, hogy a hátralevö életedet vele szeretnéd-e tölteni vagy sem. Mikor lennél boldogabb, vele vagy nélküle? Mik a vágyaid? Beszélgess vele, hogy ö hogyan képzeli AZ életeteket. Ha vannak közös célok, álmok, akkor újra lehet éleszteni a kapcsolatot, például közös programokkal, de ha nem egyezik a jövöképetek, jobb elengednetek egymást, hisz hosszútávon boldogtalanok lesztek így, és AZ embernek csak egy élete van. Megoldás lehet AZ is ha egy idöre esetleg különköltöztök, így jobban ráláthattok a dolgokra.
2015. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Természetesen én is bűnös vagyok és nem csak őt okolom. A megcsalásban 1öö%ban igazat adok, mindig azt mondtam hogy soha nem tudám megtenni és megbántani és mégis megtettem. Talán azáltal szünt meg az iránta érzett igaz szerelmem. Mindig is azt éreztem hogy én szeretem őt jobban ... ő is szeret, de valahogy ő úgy el van. Ha szeretnék vele lenne, akkor is 10ből 9x elutasitott, amit nagyon sokáig tűrtem és évek folyamán beletörődtem.Sokat is sirtam miatta, amit ő jól tudott, ma már sirni sem tudok ezért. Pedig nincs nagy igényem, de a havi 2, 3 alkalom akkor is kevés.
2015. jan. 18. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!