Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha lenne barátnőtök, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha lenne barátnőtök, de nem éreztek iránta semmit és csak megszokásból lennétek együtt, elhagynátok egy olyan lányért akit régóta ismertek és tetszik?

Figyelt kérdés
Ebben a helyzetben vagyok, egy éve ismerem, egy ideje már nem is köszöntünk egymásnak nem is beszéltünk, múlt hónapban meg felkeresett,azóta köszön,írt sokszor,taliztunk a napokban.. De nekem a haverjaim azt mondják hagyjam a srácot...
2013. okt. 31. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen, de azért a régi csajt se dobnám, mert max szexre még jó lesz, de attól még nyitott lennék az új kapcsolatok felé :)
2013. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy hagyd, ha a barátnőjével van, mikor semmit nem érez iránta. Ez nem egy normális pasi ismérve.
2013. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elhagynám.
2013. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy éve az nem "régóta". És hagyd békén azokat a pasikat, akiknek barátnőjük van!
2013. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elhagynám, még akkor is, ha már látom nem szeretem. Az egyetlen dolog amit így veszít az ember az a szex de az pedig egyébként sem tisztességes a lánnyal.

Szóval mindenféleképpen lezárnám.

2013. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éééén ha nem érzek semmit a lány iránt akkor azt nyíltan megmondom neki.. nem fogom hülyíteni szerencsétlen lányt....
2013. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő keresett fel engem,és még ő érdeklödött,hogy van e barátom,ha igen mióta...
2013. okt. 31. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!