Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire normalis ha a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normalis ha a baratom 8 honap utan meg akarja kerni a kezem?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 21:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
19%
Nem jelent többet egy gesztusnál. A hazásság már más tészta, de ti úgy is sokáig foktok jegyben járni.
2015. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
15%
Ne menj hozzá. Nem normális:-)
2015. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Normális!
2015. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
Ez így túl kevés. Hány évesek vagytok, önellátók vagytok-e?
2015. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Ha 50 évesek vagytok, nem egy nagy dolog. Ha 16 évesek, akkor azért talán még egy picit várni kellene. Ha napról napra éltek, lehet, hogy nem a legjobb döntés. Ha milliárdosok vagytok, miért ne? Ha szeretitek egymást és úgy érzitek, hogy egymással akarjátok leélni az életeteket, akkor rendben, ha csak pl. szeretők vagytok, nem kellene. Soroljam? Úgyis nektek kell döntenetek.
2015. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Ez nagyon személyfüggő. Mi 20 évesen, öt hónap után házasodtunk össze. Mindketten tudtuk, mit akarunk, 21 éve vagyunk együtt. Van, akinek 4 év is kevés hozzá!
2015. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
39%

Hát erre így nem lehet válaszolni.

Szerintem normális, ha em 18 évesek vagytok.


Mi egyszer aludtunk külön onnantól, hogy összejöttünk, az is azért, mert úgy volt, hogy ne kapkodjuk el, majd hétvégén találkozunk újra, de másnap reggel f7kor! már nálam volt. Fél év múlva pedig abbahagytuk a védkezést is. 2 gyerekünk van. 28 és 34 évesek voltunk, amikor találkoztunk.


Van az a kor és kapcsolat, amiben ez normális, szerinted nálatok az?

2015. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
En 22 eves vagyok, a baratom 20. En vagyok az elso baratnoje. Par honapja elunk egyutt, egy lakast berlunk, mindketten dolgozunk.
2015. jan. 29. 21:56
 9/29 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem, hogy normalis-e, mert ugyan mar beszelgettunk a kozos jovonkrol es terveinkrol, es meg is emlitettem neki, hogy szeretnem, ha kesobb osszehazasodnank, azt azonban nem gondoltam volna, hogy o ezt ennyire komolyan veszi. Elegge meglepett
2015. jan. 29. 22:01
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Fiatal, tapasztalatlan és szerelmes. Semmiképp ne siesd el a házasságot, két év kell, mire a lángoló szerelem elmúlik, és az ember reálisan látja a valóságot. Kérdésedből azt érzem, hogy te nem is vagy belé szerelmes.
2015. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!