Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen eljegyzési gyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eljegyzési gyűrűt válasszak, ha barátnőm egyébként nem hord gyűrűt?

Figyelt kérdés
Annyiról már szó esett közöttünk, hogy a karikagyűrűnk sárga arany színű lesz, így eljegyzési gyűrűnek is sárga aranyat szeretnék. Jól gondolom, hogy egy olyan személynek mint Ő, aki nem hord gyűrűt, jobb választás egy olyan gyűrű ahol a kő egy síkban van a gyűrűvel? Gondolom, ha nagyon kiáll akkor az eleinte legalábbis biztos, de kényelmetlen vagy szokatlan viselet. Egy gyémánt követ szeretnék bele és maximum ~100ezer forintom van rá. Ajánlanál szép gyűrűt?

2015. febr. 2. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hordok gyűrűt, ezért nem szeretnék külön eljegyzési gyűrűt. Hanem csak sima karikagyűrűt. Elég lesz az az egyet hordani, nem kell még pluszban köves eljegyzési gyűrű is.
2015. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez is egy opció lehetne, de Ő szeretne eljegyzési gyűrűt és én is szeretném, ha lenne Neki. Nem magával a hordással van a gondom hanem olyat szeretnék ami nem akad be vagy nem áll ki belőle a kő. Azt akarom, hogy egy percig se kelljen amiatt jobban figyelnie vagy vigyáznia, mert olyan gyűrű van a kezén amiből kiáll a kő. De köszönöm válaszod!
2015. febr. 2. 10:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Igazából, ha tudod milyet szeretnél, és milyen értékben, akkor csak a neten kéne böngészned, aztán besétálnod egy ékszerész üzletbe.

Egyébként tessék, ez kifejezetten évfordulós gyémántos gyűrű


[link]


[link]


[link]

2015. febr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem minden köves gyűrű kiálló, vannak nagyon szép diszkrét sík, köves gyűrűk is. Én ha jól emlékszem, általános iskola után ballagásra kaptam ilyet a szüleimtől (arany + fehér arany), olyat eljegyzési gyűrűként is tökéletes, nem zavart soha semmiben, csak tornaórán kellett levenni.

Pl. ez is hasonló kialakítású:

[link]

2015. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Akkor ne válassz külön eljegyzésit, csak karikagyűrűt.
2015. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már ennyire megbeszéltetek mindent, kérd meg, hogy mutasson pár típust ami tetszene neki, aztán legyen meglepi melyiket választod :)
2015. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Eljegyezni magyar szokás szerint csak karikagyűrűvel lehet. A köves gyűrű csak kísérőgyűrű a karika mellé. Lánykéréshez pedig nem kell gyűrű.

Ha nem hord gyűrűt, akkor felesleges valamilyen köves gyűrűt venni.

2015. febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy a barátnőd nem hord gyűrűt még nem feltétlenül jelenti azt, hogy kényelmetlen lenne neki egy olyan gyűrű, amiből kiáll a kő, hiszen azt hordás közben nem érzi az ember. (Én sem hordtam gyűrűt az eljegyzésünk előtt és semmi gondom nem volt, hogy megszokjam a kiálló köves gyűrűmet).


A kiálló kő inkább akkor lehet zavaró, ha olyan munkát végez, ahol a kő folyamatosan beleakadhatna valamibe. Ezenkívül az is kérdés, hogy a barátnőd éjjel-nappal szeretné-e hordani a gyűrűjét vagy csak alkalmakkor. Ha az utóbbi, akkor szintén nem lehet probléma egy kevésbé praktikus fazon sem.


Természetesen maradhatsz a sárga arany, lapos kompozíciónál is. Szerintem ebből a típusból ez egy szép darab lenne:

[link]

2015. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ilyen van, nagyon kényelmes viselet.

Azt nem tudom, hogy Neked tetszik-e, de nekem természetesen ez a legszebb. :)

Amúgy Párom rám bízta a döntést, úgy volt vele, hogy inkább ne legyen meglepetés, de olyan legyen, ami tetszik nekem - jól döntött, közel 500 gyűrűből csak ez tetszett igazán. :)


23N

2015. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Mint forma valami ilyesmit ajánlok:


[link]

2015. febr. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!