Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tönkretettem volna az eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem volna az eljegyzésem?

Figyelt kérdés

Néhány hete a jövőről beszélgettünk és kibökte a párom, hogy az idén tervezi megkérni a kezem. Én örültem neki, és amikor beszélgettünk a gyűrűről, mondtam hogy mindenképp gyémántot szeretnék - szerintem annak üzenete van, kemény, törhetetlen, örök. Rá két hétre elkísértem egy barátnőm, aki idén házasodik, menyasszonyi ruhát választani. Tény, hogy kicsit elszálltam, de annyira gyönyörű ruhákat próbált, hogy teljesen beléjük szerettem és napokig csak erről beszéltem.


A hétvégén kicsit összevesztünk és a fejemhez vágta, hogy a nagy gyűrű- meg ruhamánia között pont a lényeget felejtem el, és már a témától is rosszul érzi magát, mert pénzünk ilyenekre úgyse lesz. Persze ezt én is tudom, és azt is, hogy családi támogatásra se számíthatunk sajnos. Igazából én is tudom, hogy nem lesz se gyémántgyűrűm, se drága ruhám. Csak olyan jó volt ábrándozni róla meg elképzelni. Ő viszont azt mondta, hogy így nem tudja majd jó szájízzel odaadni nekem a gyűrűt, mert tudja, hogy nem erre vágytam.


Ilyen helyzetben mit tehetnék? Eléggé elrontottam, azt belátom!


2015. febr. 10. 20:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Igaza van. Álom világban élsz, és olyan helyzetet teremtesz, amiből csak sebzetten lehet kijönni. Gratulálok.
2015. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Ülj le vele, beszéljétek (csámcsogjátok) jól át, nyugtasd meg, hogy semmin nem változtat, ha nem egy vagyont áldoz a gyűrűdre, de ezt úgy is gondold. Megértem a párodat, de téged is, én is el ábrándozok templomi esküvőkről, meg gyönyörű gyűrűkről, de sosem nézem az árát. Sőt, mindig sulykolom a páromba, hogy az igazán szép gyűrűk nem kerülnek vagyonokba, ezt be is bizonyítottam neki az egyik ékszerüzlet kirakatát nézegetve a minap.

Kérj bocsánatot, engeszteld ki, biztos vannak módszereid rá, és szögezd le, hogy nem számít mit ad, a lényeg ugyanaz.

Az én kezemet egy játékautomatából összeszedett gyűrűvel is megkérhetné a párom, ugyanolyan boldog lennék, mintha több 100 ezer forintos gyűrűt venne.

20L

2015. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ulj le vele, kerj bocsanatot es mondd meg neki, hogy nem a draga cuccok szamitanak, hanem az o szerelme es hogy mennyire banod a dolgot. Mast nem tehetsz.
2015. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

"mindenképp gyémántot szeretnék"


Ezek után hogyan adna boldogan egy 14 karátos 2 grammos gyűrűt amire telik? Ezt elszúrtad, de gondolom nem ezen alapult az egész kapcsolatotok. Mostantól inkább gondolkodj a realitás talaján (ha gazdag pasi kell gyémánttal, akkor keress olyat), és törődjetek egymással.. a többi csak tárgy.

2015. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
A gyémánt és a cirkónia között szabad szemmel az égvilágon semmi különbség. Egyébként pedig a férfiak tényleg hajlamosak stresszelni amiatt, hogy pontosan azt nyújtsák és pontosan úgy, ahogyan azt a nő szerintük elvárja. Szerintem is ülj le vele megbeszélni a dolgokat, amennyiben neked tényleg nem a gyűrű és a ruha jelenti a házasságot, hanem az összetartozás. Álmodozni jó dolog, ha teljesül, még jobb, de a felnőtt ember tudja, hogy nem minden válhat valóra. Én egyébként a tetovált gyűrűt vetettem fel a páromnak ugyanezen okok miatt: szerintem az szimbolizálja a házasságot leginkább. Mindig veled van, más számára nem érték, de te magaddal viszed mindenhova, még a sírba is. Ha elválsz, megpróbálhatsz megszabadulni tőle, de nyoma marad.. pont mint az életben.
2015. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

A lánykéréshez NEM kell gyűrű, az csak egy ajándék, de nem eljegyzés.

Ha te drága gyűrűt kértél tőle, akkor elgondolkodhat azon, hogy te mennyire pénzéhes vagy.

2015. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Nőjél fel és lépj ki a gyermekkorból.
2015. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Ez ma egy új divat, hogy ragaszkodnak a lányok a gyémánt gyűrűhöz? Mert az egyenesen nevetséges indok, hogy kemény, törhetetlen, örök..Szerintem ez csak egy nagyzolás. "bibiii, nekem gyémántgyűrűm van.."

Elárulom, hogy egy házasságnak kell törhetetlennek, öröknek lennie, és nem a gyűrűnek.

Én a párod helyében lehet hanyagolnám azt a lánykérést..

2015. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Osztom a 3-as velemenyet! Amennyiben tenyleg igy erzel!
2015. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
Dolgozd össze az árát. Menj ki külföldre gyümölcsöt szedni, idénymunkára pár hónapra, vagy takarítani, és meglesz a pénz a gyűrűdre.
2015. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!