Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tönkretettem a porszívó egy...

Tönkretettem a porszívó egy részét, szüleim megölnek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma felporszívóztam az egész házat, és véletlenül olyat is felszippantott a porszívó amit nagyon nem kellett volna. Leállítottam, kiszedtem a porzsákot, elkezdtem kirázogatni, de nem jött belőle ki amit akartam, így felvágtam, kiszedtem és kidobtam a zsákot, utána döbbentem rá hogy ez nem ilyen eldobható micsoda, hanem újra használható (lenne)..

Ha szüleim észreveszik, engem kinyírnak, amiért ilyen baromságot csináltam, mit tegyek??

Nekem egy sima papírzacsinak tűnt egy lyukkal, azt hittem ez ilyen párszáz forintos cucc amit vesz az ember időnként és a régit kidobja.


2014. okt. 28. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a típusa? Hátha kapható új... Amúgy nem hiszem, h megölnének, csak segíteni akartál, mindenki követ el hibákat...
2014. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Venni attól mèg lehet, nèzelődj neten. Egyèbkènt ideiglenesen össze is varrhatod.
2014. okt. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, azt hittem leégetted a motort. :-)

Ha újrahasználható is a zsák, erős túlzás, hogy tönkretetted a porszívó egy részét. :-) Tuti, hogy nem ölnek meg, meséld el mi történt és holnap várunk ugyanitt. :-)

2014. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Vegrendelkezz
2014. okt. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is varrd össze (pelenkaöltéssel), ez ideiglenes megoldásnak teljesen jó! Én örülnék neki, ha valaki kiporszívózna helyettem, szerintem nem lesznek mérgesek! /Legalábbis remélem../
2014. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

A kézi varrás a lehető legrosszabb, amit tehetsz, nehogy megpróbáld! Nem tudod úgy összevarrni, hogy ne jusson át rajta a por, és akkor a motor is le fog égni!

Szépen őszintén meséld el, hogy mi történt, és bízd a szüleidre, hogy mit csinálnak a géppel. Egy porszák nem egetverő tétel.

2014. okt. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Rendelj egy újat, de ha ismertebb típus, a media marktban vagy hasonló üzletben is szétnézhetsz, szokott lenni porzsák. Lehet, hogy olyan típus, amihez papír porzsák is kapható, akkor olyat is vehetsz, azt biztosan találsz.

Elmész megveszed vagy megrendeled és megmondod hogy bocsi, sajnálod, és addig ne használjátok a porszívót. Össze ne varrd, mert akkor az első használattal tönkre fog menni az egész porszívó, na azért már tuti baromi mérgesek lesznek.

2014. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy rendelj. Mondd el és kész.

Ha tudnák, hogy ennyit stresszelsz rajta, talán megnyugtatnának, hogy nem a világ dőlt össze.

Lehet, hogy először nem fognak örülni, de egy kis fejmosást túl lehet élni. Nem kell máris a sírodat ásni, nem a házat gyújtottad fel.

2014. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ennél kisebb dologért is kiabáltak már velem egész nap, hiába bántam őszintén.

Volt itthon másik porzsák, beletettem azt, és imádkozok hogy ne vegyék észre. o.O

2014. okt. 28. 13:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ennél sokkal gázabb, hogy ennyire félsz a következményektől. Nem gratulálok a "szüleidnek", valamit nagyon elszúrnak, ha egy ilyen hlyeség miatt így ki vagy bukva.


Én egyszer négy tányért törtem össze egyszerre, mire apa csak mosolygott, mondván:

- anyád egy egész étkészletet ejtett le (6 lapos, 6 mély)


Mostohám ilyen, hogy ha valaki véletlenül összetör valamit, már ordít, meg ráncigál, stb.


A szüleid kezeltessék magukat, ha apróságokon úgy kiakadnak, hogy órákig kiabálnak veled.

2014. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!