Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez lehet eljegyzési gyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon megtetszett ez a gyűrű és most szeretném megkérni barátnőm kezét, gondoltam arra, hogy ez jó lenne.

Ne hurrogjatok le, még nem csináltam ilyet, semmi tapasztalatom nincs :D


2015. febr. 22. 22:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nincs előírás, milyennek kell lennie, mert nem mindenkinek tetszik ugyanaz. :)

Ha szeret a párod, és hozzád akar menni, hidd el, mindegy neki, milyen gyűrűt adsz, imádni fogja.

2015. febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Szeretnék neki komolyat venni, de sajna nem úgy állok anyagilag hogy 80-100 ezer forintos gyűrűt megengedhessek.

Viszont ez ezüst.. és kijönne 10 ezer forintból :)

2015. febr. 22. 23:44
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

Abszolút nem lehurrogásból írom, hanem merő jóindulatból: légyszi NE vedd meg azt a gyűrűt! Nagyon nem szép! Inkább nézelődj még, vannak ebben az árfekvésben sokkal ízlésesebbek, szebbek.

30/N

2015. febr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
rendben köszi a tanácsod.
2015. febr. 23. 00:01
 5/27 anonim ***** válasza:
36%
Ha gyűrűre sem telik,hogy akartok megélni?
2015. febr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

Én egy tizenegykétezres ezüst gyűrűt kaptam a páromtól eljegyzési gyűrűnek. Nem nézte az árát, meglátta, megtetszett neki és megvette.

Nem mellesleg nyakon is vágtam volna, ha valami méregdrága gyűrűt vett volna. :)

Kérdező, ha nincs sok pénzed, itt nézz körül. A nemesacél gyűrűk is gyönyörűek, sajnos nekem méretgondok miatt ilyenek nem jöhettek szóba, de az átlagméretre sok szépet találsz:

[link]

2015. febr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%

"Ha gyűrűre sem telik,hogy akartok megélni?"


Ez még eljegyzés, nem vagyonközösség. Attól komoly a szándék, ha valaki félmilliós gyűrűt vesz?

2015. febr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyűrű nagyon vastag, szereti az ilyesmiket a párod? Eljegyzési gyűrűnek szerintem "kecsesebbet" szoktak inkább választani. A másik az, hogy ezüst. Nem túl gyakori, hogy valaki eljegyzésre ezüstöt vegyen, kevésbé tartós az aranynál. Szerintem olcsóbb árfekvésben aranyakat is lehet kapni, de előtte puhatold ki, fehér vagy sárga aranyat szeret-e a barátnőd. Tőled fogja kapni, de gondolom szeretnéd, hogy ne csak ezért hordja, hanem az ízlését is eltaláld.
2015. febr. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez nem eljegyzésre való, nézz egy kecses, vékony aranygyűrűt egy kővel. És igaz, hogy az eljegyzés még nem vagyonközösség, de normális esetben 1-2 évre rá esküvő, gondolom együtt laktok már önállóan, azért egy 30-40 ezres gyűrűnek bele kéne férnie, ha már önálló életre készülnek, ha nem fér bele várj még vele, és nem lehurrogni akarlak, csak jótanács.
2015. febr. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik a minája és túl vastag.

Egyébként ahány ház annyi szokás, én nem szeretnék gyűrűt a lánykérésre, mert nem szeretem a gyűrűs-letérdelős lánykérést. Nekem az az ideális, hogy megbeszéljük, hogy mikor házasodjunk össze és közösen megvesszünk a karikagyűrűket, így nem lesz gond azzal, hogy nem tetszik vagy nem jó a méret.

A helyedben megkérdezném a barátnőmet, hogy mit szeretne, hogy képzeli ezt el.

2015. febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!