Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit reagálnátok erre? Egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok erre? Egy fiú 20 évesen megkéri a bnője kezét akivel több mint 3éve már együtt vannak.

Figyelt kérdés

Én nem a barátnő vagyok se nem a fiú. Tehát a fiú megkérte a lány kezét úgy érezte nagyon szerelmes, a lány elfogadta a kérést de rá fél évre a lány otthagyta a fiút...

Na most megismertem ezt a fiút és elmondta hogy volt egy menyasszonya erre hogy lehet reagálni, neki az exe lehetett az igazi hamár eddig eljutottak...szerintem.


2011. máj. 16. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Jó esetben feldolgozta a csalódást, és az élet megy tovább. 23F
2011. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mégsem volt az, mert rá fél évre szétmentek.


Ez most olyan, hogy ők jártak 3 évig, aztán lánykérés és fél év múlva vége.


Mások meg járnak 5 évig és még mindig nincs lánykérés, viszont nem is mennek szét.


Most akkor melyik az igazibb?


Tök mindegy ebben a szituban, hogy megkérte a csaj kezét, mert otthagyta a lány...mint ahogy a házasság sem garancia semmire, egyszer az is véget érhet.

2011. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

hűűű, nem volt egyszerű értelmezni a kérdésedet, mert sajnos pontot, vesszőt csak elvétve használtál benne, és így egybefolytak a mondatok. :S


Nos, a lényeg az, hogy ne parázz. Nem mindenkinél van olyan, hogy Ő az igazi. Én pl 4 évig jártam egy lánnyal, akivel az elején minden csodás volt. Akár még a kezét is megkértem volna, ha nem tartottam volna még magamat komolytalannak egy házasságra. A kapcsolat megromlott. Új párom van, aki már a jegyesem. Mellette jöttem rá, hogy mennyire jobb ő, mint az exem.


Könnyen lehet, hogy ezzel a sráccal is így lesz ez.

2011. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
A mai világban ennek már nem hiszem, hogy nagy jelentősége lenne. A mai fiatalok már nem is azt számolgatják, hogy hány pasim volt előtted, hanem, hogy hányszor voltam menyasszony.
2011. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Bár nem ismerem a részleteket de nagy átlagban mondhatom hogy sose fogom az ilyen embereket megérteni azt hiszem... 20 évesen még tanulni kell mellette akár dolgozni is valamit amiből elmész bulizni inni csajozni/pasizni stb stb... nem megkérni vkinek a kezét, házasodni meg ilyenek mivel úgy is az lesz h pár hónapig v évig ok minden aztán utána meg pokol mivel mindkét fél szabadságot akar mert elcseszték annó a fiatalságukat. Ha meg még közben gyerek is lett akkor meg aztán az ő életét is elcseszik ezzel... Kicsit túlmentem de na én 24 vagyok de majd olyan 30 éves koromba talán lehiggadok és megkérem majd az akkori bnőm kezét ha olyanok lesznek a körülmények... lehet lepontozni. Köszönjük.
2011. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Bocs a kusza fogalmazásért:S

de nehéz lehetett túltenni magát rajta:(

ezekszerint lehet újra szerelmes...

2011. máj. 16. 12:53
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet. A 20 évig boldog házasságban élő elvált férfi is lehet.
2011. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
Attól mert eljegyezte sajnos/szerencsére még nem biztos h ő volt az igazi!Mostanában az ifjúság vaktában húzogatja a jegygyűrűket fel egymásnak,függetlenül attól h tapasztaltak vagy sem!:( Ismerek olyan fiút aki a cirka 7-8 év alatt a 3. lányt jegyezte el és közel sem biztos h most beletrafált!(és ebből nem egy van)Csak nem értem minek?Hobbi?Na de mindegy...a lényeg h légy türelmes és talán beléd fog szeretni a végén!Bár én személy szerint nem kezdtem soha olyan fiúval aki frissen ment szét egy viszonylag hosszú és velős kapcsolatból!Általában a kövi "vigasz suna" szokott csak lenni!Tisztelet a kivételnek!:)
2011. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De ő nem olyan:( arany szive van
2011. máj. 16. 16:47
 10/16 anonim ***** válasza:

14:56 vagyok!

Akkor hajrá ha arany szíve van!:)Majd kiforrja magát a dolog!Csak ésszel!;)

2011. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!