Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek erről? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Ha egy férfi tudja, hogy egy nőnek fontos az eljegyzés, házasság és csak ezért veszi el, de különben a férfinek semmit sem számít és neki teljesen mindegy, hogy lesz-e esküvő vagy sem.

Figyelt kérdés
Ti így hozzá tudnátok menni valakihez?
2015. márc. 4. 15:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyan még nem vagyunk házasok, de pontosan ilyen helyzet állt elő. A páromnak nem fontos a házasság, úgy gondolja, hogy a papír nem változtat semmin, és ez így is van. Viszont tudja, hogy én szeretnék a felesége lenni, szeretnék házasságban élni, ezért úgy van vele, hogy mivel tényleg semmin nem változtat a papír, és neki mindegy, akkor már miért ne lenne úgy, hogy az nekem boldogságot okozzon?:) Én gond nélkül hozzámegyek majd így, mert tudom, hogy szeretjük egymást, nekem pedig fontos ez a dolog, mert (habár tudom, hogy ez pi.csásan hangzik), de szeretnék jogilag is hozzátartozni, fontos, hogy elmondhassam, hogy a felesége vagyok. Szóval engem ez egyáltalán nem zavar. Szeressük egymást, plusz nekem ez egy nagy pozitívum, hogy hajlandó a nyakába venni miattam a hajcihőt, ami egy esküvővel jár.
2015. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha a nőnek fontos, a férfinak pedig közömbös a dolog, tehát nincs sem mellette, sem ellene, az nem egyenlő azzal, hogy csak a nő akarja.

Minden esetre úgy gondolom, az a legjobb felállás, ha mindketten ugyanazt akarják a felek.

Egyébként a székszoknya, és a lagzi csak körítés, flanc, magához a házassághoz konkrétan semmi köze. Csak az esküvő költségeit növeli. Szóval szerintem nagyon nem mindegy, hogy a férfi a nagy bulit, pénzelverést, szervezést nem akarja, vagy a házasságot.

2015. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Pont, hogy kimutatja vele, hogy bár neki ez nem fontos, megteszi, mert tudja, a másikat ezzel teszi boldoggá.
2015. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hozzámennék. Ezzel is csak azt mutatja, mennyire szeret engem :) Ha ő ellene lenne, és csak azért akarna elvenni, hogy leszálljak róla, akkor nem.
2015. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Másnál meg más területen köt valaki kompromisszumot. Nálunk az az elv, hogyha valamelyikünk nagyon nem akar valamit, akkor az nem lesz, de ha egyikünk akar valamit, a másiknak meg tök mindegy, akkor miért ne? Van, aki a lakhelyben, a gyerekek számában, vagy más területen egyezik be valamibe, amire alapból ő nem gondolt volna, nem úgy csinálta volna, de a másiknak fontos, neki meg semleges. Ha tényleg nincs benne ellenérzés a házassággal szemben, tényleg teljesen mindegy neki, akkor nála úgysem változik semmi, engem meg boldoggá tesz.


Nálunk mindketten akartuk a házasságot, de ha így lett volna, ahogy leírod, az sem zavart volna, sőt, ha nem akarta volna, szerintem akkor sem hagytam volna emiatt ott, hiszen szeretem, ne ezen múljon.

2015. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy dolgot bírok amit nagyon sokszor hallok: a férfiak azt mondják,ha egy nő nemet mond a lánykérésre az náluk a kapcsolat vége,mert nem szeret eléggé... Ha egy férfi azt mondja egy nőnek,h én nem foglak elvenni rögtön jönnek a papír nélkül is vele maradhatsz,attól még szeret,képes lennél ezért szakítani, stb. Hogy is van ez? Nálam mondjuk a kapcsolat vége... 28n
2015. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a kérdésre válaszolva hozzámennék :-)
2015. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Dolores55 válasza:
Sajnos ez létező probléma. Nekem is van olyan ismerősöm, akinél májusban lesz az esküvő....de csak mert a hölgy nagyon szeretné. Én sem hiszek abban, hogy ez a házasság tartós lenne. Aztán majd közben jön a baba, utána meg a hiszti hogy egyedül maradt.... Mire jó ez így???? (Jó az egonak, semmi másra)
2015. márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!