Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hordanatok az eljegyzesi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hordanatok az eljegyzesi gyurutoket munkaban, ha egy boltban dolgoznatok?

Figyelt kérdés
Felek hogy megserul arufeltoltes kozben

2015. márc. 11. 20:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem inkább attól félsz,hogy elriasztod vele a bókolni szándékozókat? :D mert valahogy furcsa nekem ez a kérdés...mintha nem a kiírt ok lenne az igazi ok :D
2015. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Én eladóként dolgozom, de nem hordom. Az elején hordtam, de állandóan beakadt valamibe, és pakolásnál is volt, hogy nagyon nyomta az ujjam, így inkább nem viselem.

Az első válaszolónak üzenem, mielőtt engem is leszól: van egy szép nyakláncom, 2 szívvel, és a monogrammunk belegravírozva, elég látványos, de még így is kapom a bókokat, és így is sokan hívnak randizni. Nem hiszem, hogy a gyűrű segítene ezeket a szituációkat elkerülni. :)

2015. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Igen

Engem nem zavar, egyedül tésztagyúráshoz veszem le, plusz kerti munkához, ha enm kesztyűben csinálom..

Nem félek, hogy megsérül, plusz olyan gyűrűm van, amiből nem áll ki semmi stb..

Felszolgáláskor sem vettem le, és konyhai kisegítőkent semahol árut, mindent kellett pakolni , pucolni, mosogatni stb

Eleinte fura volt, de 1-2 hőnap alatt max hozzámnőtt, ha nincs rajtam hiányérzetem van

2015. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Pincérnőként dolgozom, de nem hordom.

Egyrészt mert nem szoktam az ékszereket, sose voltak gyűrűim korábban. Másrészt pedig nagy érték.

A felszolgáláson kívül az én dolgom a takarítás és a mosogatógép ki-be pakolása is, már csak az hiányzik, hogy valahol elhagyjam vagy kárt tegyek benne.

2015. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat, az elso kommentre pedig inkabb nem reagalnek. Azon gondolkoztam, hogy talan egy nyaklancon hordhatnam a munkaban is. Szerintetek megoldhato lenne? Tenyleg nem szeretnem, ha megserulne, a volegenyem rengeteget tulorazott, hogy megvegye nekem a gyurut.
2015. márc. 11. 21:50
 6/18 A kérdező kommentje:
Konnyu a gep elott ulve nagyokosnak lenni, igaz? A hozzaszolasaid ostobak, primitivek es alacsony intelligencia szintre engednek kovetkeztetni. A rosszindulatrol pedig mar ne is beszeljunk.
2015. márc. 11. 22:50
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Intelligenciáról szerintem ne nyiss vitát,mert kérdésedből kirajzolódik mekkora értelem szorult beléd az évek során,feleség létedre.


Istenem,ha akadál a gyűrű és zavar a munkádba,hát ne hord munkaidő alatt,ha nem zavar,akkor viseld büszkén.Ezen mit kell agyalni?


Erre a kérdésedre mégis milyen választ vártál? :D csak intelligensen :D

Elképesztő :D

2015. márc. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolső, akédező még eddig sem írta, hogy zavarná amunkajában, az ékszer sérülésétől tart.

Ami egyébként otthon a lakasban ugynaűgy eselyes, mint másutt.

Persze vannak munkakörök, ahol veszélye is hordani, neked kell tudnod,mhigy téged mennyire zavar..


Másrészt a vőlegényed nem a fiőknak, hanem neked vette az ékszert, tehát a fiókban állva rosszabb, mintha hordás következtében karcolődik meg, ami idővel úgy is várható.


Persze ez csqk az én velemenyem,mde azt kérdezted :)

Plusz én otthon nem tartok ékszert.. 3 betörésen vagyok tűl, mindig az volt az első aminek lábakélt.. A kápé,ékszerek...minden más ezután..

2015. márc. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Dolgoztam sokat árufeltöltőként, igaz, csak diákként. Nap végére nem egyszer borzalmas állapotban volt a kezem, mivel ugye takarítani is kellett közben (kesztyűt sosem kaptam), de az árukról a kezemre hulló mindenféle vegyi anyag (pl. mosópor) is kicsinálta a bőröm rendesen. Ékszert eszembe sem jutott felhúzni.
2015. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Neked kell eldönteni hogy zavar-e vagy sem. Ha nem, akkor hordanám, ha zavarna akkor nyilván nem.

Ez szerintem már egy 10 éves is el tudja dönteni magának.

2015. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!