Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a helyzet ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet ha a párod meggondolja magát az évek során?

Figyelt kérdés
Tehát megismered úgy hogy családot akar, feleséget/férjet, gyerekeket, kutyát-macskát, saját házat kerttel, kocsit, jól fizető állást. És őszintén így gondolja, és te is. De ő mondjuk az évek során valamiért ezekről lemond, nem akar házasodni mert végülis semmi értelme nincs, nem akar gyereket mert idegesítőek, nem akar jól fizető állást mert ahhoz sokat kéne még tanulni. Ez esetben te mit tennél? Próbálnád megváltoztatni a véleményét? Vagy hagynád, így is elfogadod ha szereted? Vagy nem tudnád elfogadni, elhagynád?
2015. ápr. 13. 23:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
A szeretet érzése nem az anyagi dolgokon múlik. Ha szereted a párodat a hibáival együtt, akkor miért hagynád el? Ha nem bírod elviselni a hibáit, akkor valószínűleg már nem szereted. Akkor ne is gyötörjétek tovább egymást.
2015. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Pontosítsunk a kérdéseden. Veled nem akarja mindezt már. Innentől kezdve el kell azon gondolkodni, miért van ez, bezsélni róla, ha nem tudod elfogadni vagy ő változni, akkor egyik balra, másik jobbra. Minek húzzátok egymás idejét, ha nem ugyanazt akarjátok?
2015. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Lelépnék.


Szeretetét? Miről beszélsz? Se családot nem akar, sem semmit, csak lébecolni. Nincsenek tervei, csak tengetni az éveket.... Nekem ez nem fér bele.

2015. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Vagy a teljes életbe fásult bele, vagy csak a kapcsolatotokba. De teljesen mindegy, kiégett. Én lépnék.

Ha én akarnék gyereket, de ő nem, akkor nem maradnék vele. Még azt el lehetne fogadni, hogy nem akar megházasodni és nem akar háziállatot, meg esetleg a saját lakásba is bele lehet nyugodni, habár ezt nem nagyon tudnám feladni, mert nyugdíjas koromban nem akarom az albit fizetni, nem is lenne rá keretem. Jól fizető állást se akar, mert azért tenni kéne? Azért nem akar semmit, mert mindenért tenni kéne. Lusta lett. Céltalan.

Fájó szívvel, de elbúcsúznék.

2015. ápr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

akarja mindezt csak mással, de kényelmes lenne veled addig amig ezt a mást nem találja meg.

dobni kell.

2015. ápr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem, en nem fogadnam el. Nincs taszitobb egy onmagat sajnalo, ambicioktol mentes embernel. Nyilvan robalnek rajonni mi ez a hirtelen valtozas, segiteni, ha hagyja. Ha nem akkor lapat!
2015. ápr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez most egy konkrét kérdés, vagy elméleti? Mert ha elméleti, akkor pl én talán el tudnám fogadni hogy nem akar házasodni; de azt hogy nem akar gyereket semmiképp.
2015. ápr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gyökeres személyiségváltozás mögött kell, hogy legyen kiváltó ok. Ha kizárt a depresszió, és ennyire különbözően gondolkodtok, tényleg nem érdemes tovább gyötörni egymást.
2015. ápr. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy elhagynam-e, az attol fugg, hogy milyen tulajdonsagai miatt szerettem bele. Ha azert, mert csaladcentrikusnak, torekvonek tunt es egyezett az eletcelunk (csalad, haz, gyerekek, letbiztonsag), akkor most elhagynam, mert o letert az altalunk jart utrol.
2015. ápr. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen párom, úgyhogy nem azt mondom, hogy szerintem mi van a tieddel, csak leírom, hogy én mit tapasztaltam.

A kapcsolatunk elején, a "hülyítési szakasz" történt: előadta a nagyívű terveit, mit hogyan kíván megvalósítani, hogyan akar előrehaladni az életben. Aztán ahogy telt az idő, egyre csak azt tapasztaltam, hogy mindent elbaltáz, nem ragadja meg lehetőségeket, mindig a könnyebb ellenállás irányába megy, nem hajlandó plusz munkát vállalni, befektetni sem időt, energiát, pénzt abba, hogy fejlődjön, fejlesszen, mondhatni: várta a sült galambot, közben panaszkodott. Mindenki hibás volt, az ország, a gazdaság, mert persze mindent rá lehet fogni ilyen külső tényezőkre, hogy neki miért rossz, miért nem halad előre. De ekkorra már láttam a saját szememmel azt is, hogy ő egy hajszálat nem tesz keresztbe a céljaiért. Gyereket persze akart, majd én eltartottam volna azt is, meg csináltam volna mindent körülötte...Lapát volt!

2015. ápr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!