Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megtudtam, hogy a barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a barátnőm a közeljövőben megkéri a kezem. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Le fog térdelni? Beszédet fog mondani? Ti hogy reagálnátok?

2015. ápr. 23. 14:12
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
50%

azta!!! és még csak nem is vagy egyedül :D

Hová jutott ez a világ?! Sírjak, vagy röhögjek?

Kedves férfiak. Volt réges régen olyan időszak, amikor ti attól voltatok férfiak, hogy eltartottátok a családot, gondoskodtatok a betevő falatról, a téli tüzelőről, vadásztatok, fát vágtatok, vagyis igazi férfias munkákat végeztetek és létbiztonságot teremtettetek a családnak. Ma már ezt teszitek: a porszívót se vagytok képesek megfogni, de sokszor még az alsógatyátokkal se találtok bele a szennyesbe. Ültök a tv előtt és meccset néztek, meg sörözni jártok a haverokkal. 30-40 évesen is PC/Xbox és egyéb cuccok függői vagytok és a tökötök vakargatásával töltitek a napot. Nem hogy egy fát nem lennétek képesek kivágni, de még a fűrészt se tudnátok a kenyérvágó késtől megkülönböztetni (tisztelet a ritka kivételnek). Nem kell eltartanotok bennünket, kivesszük a részünket a pénz hazahordásából.

Ennyi férfi munka marad nektek, hogy féltérdre ereszkedjetek, de már ez is degradál? fú, de szánalmas...

2015. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
65%

Női intuícióm azt súgja, hogy ez kamu kérdés. Nekem az a része (sem) nagyon életszerű, hogy ha valóban ezt tervezné a barátnőd, akkor te azt mégis honnan tudnád.


Legalábbis nem hinném, hogy ha egy nő rászánja magát valami okból, hogy ilyen téren átvegye a kezdeményezést, akkor azt elmondaná olyanoknak, akiktől te visszahallhatod - már csak azért sem, mert ha nem is gáz, de mindenesetre nem hinném, hogy büszke lenne arra, hogy ő kéri meg egy férfi kezét, és nem hinném, hogy szeretné ezt a tényt világgá kürtölni.


"Ti hogy reagálnátok?"


Ha netalán mégsem kamu kérdéssel szórakoztatod magadat, és vadidegenek tanácsra van szükséged ahhoz, hogy mit tegyél majd abban a helyzetben, akkor szerintem a nő is jobban jár egy "nem" válasszal.

2015. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
53%
Most, hogy látom, mikkel kell szembesülnie annak, aki kicsit is el mer térni a hagyományoktól, még jobban becsülöm azt, aki meg meri tenni. Őszinte tiszteletem neked és a barátnődnek is, kérdező, és sok boldogságot kívánok a jövőre nézve, akár házasodtok, akár nem.
2015. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
43%
16:16 téged nem emancipáltak egy kicsit túl?
2015. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
50%

31-nrk:


Van igazság abban amit mondasz, de ugyanilyen általánosítások mondhatunk a mai nőkre is! Nem érdemes ebbe belemenni, mert pro és kontra is lenne rá példa.


Amiért válaszolok:


"Ennyi férfi munka marad nektek, hogy féltérdre ereszkedjetek, de már ez is degradál? fú, de szánalmas..."


Miért kell elvenni valakit, csak mert a másik úgy gondolja? Mert amit írsz az azt jelenti. A kérdező nem mondta el, hogy akarja-e vagy sem, nem tudjuk. Nem ezt kérdezte. Honnan tudod, hogy egyáltalán el akarja venni a nőt? Miért lenne muszáj?

Ennyi erővel (mint írtam) minden nőnek igent kellene mondania nem? Csak ennyi dolga lenne! "de már ez is degradál? fú, de szánalmas..."(saját szavaid....)

2015. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
80%
Mintha régen azt olvastam volna hogy Pink a férjének úgy kérte meg a kezét, hogy a srác autóversenyzett. Pink pedig időnként fölmutatott egy táblát hogy mennyi van még hátra, majd az egyik körnél egy olyan táblát mutatott fel hogy: ELVESZEL FELESÉGÜL? Egy későbbi körnél pedig egy kérdőjelet. A fiú igent mondott, és senki sem írta le problémásnak sem az énekesnőt sem a vőlegényét.
2015. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
70%
De a magyaroknak nagyon beszűkült nézeteik vannak. Egy pasi attól pasi, ha letérdel. Ezt sem tudtam.
2015. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
55%
Egy férfi tud udvarolni egy nőnek. ÉS ha már olyan tesze-tosza, hogy nem kéri meg a kezét, és a nő felveti, hogy házasodjanak össze, akkor pedig nem jön ide sírni, mint a fürdős -"Le fog térdelni? Beszédet fog mondani? Ti hogy reagálnátok? nyáuu "- hanem összekapja magát, és DÖNT. Végre.
2015. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
70%

35,

Ez nyilvan valoan kamu kerdes, de ez szerintem mellekes, itt mar nem arrol vitazunk, hogy a kedezo normalis-e, hanem hogy ez a helyzet normalis-e. A kedezo altal kitalalt tortenetben a ferfi fel nem ugy tunik, mintha ellenkezne, mintha nem akarna, hiszen a "szereplonk" azt kedezi, hogy ilyenkor hogyan kell lereagalni a helyzetet ferfikent es hogy mire szamithat, a nok hogyan "szoktak" ezt intezni. Ebbol szamomra az derul ki, hogy orul neki, nincs ellenere. -> ilyen helyzetben rohadt ego, ha nem a ferfi kezdemenyez. Minden esetre, ki/hogy gondolja, van, akinek ez elfogadhato felallas, de nekem nem. Az en szememben nem lenne ferfi az, akinek en kernem meg a kezet. egyetlen egy esetben kernem meg: akkor, ha beteg lenne es ezert az en erdekemben azt mondana, hogy szakitani akar, hogy megovjon engem a gyasztol, mert par ev mulva meghal. Akkor en lennek az, aki keszseggel leterdel es konyorogve keri, hogy a gyaszt bizza ram, de azt a nehany evet az eletebol ajandekozza nekem.

2015. ápr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
45%
Az érdekel mire számíts?? A lehető legrosszabra!!! Innentől már csak éveid vannak hátra!!! Ez mindenek a vége!!!!! :D Jah azért majd lepődj meg!!!
2015. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!