Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok arról hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról hogy egy nő kéri meg a férfi kezét?

Figyelt kérdés

Egyre többet látom ezt a kérdést itt és annyira nem értem ezeket pedig nem vagyok maradi, fiatal vagyok huszonéves.

Értem hogy egyenlőek a felek, értem hogy egy nő is szóba hozhatja a házasságot kezdhet beszélgetni róla, de maga a lánykérés mikor kezdett legénykéréssé válni?

És komolyan egy férfi fejében mi jár amikor tud a tervről és hagyja ezt megvalósulni? Vagy ha meglepve érné a dolog mit tenne, mondana a helyzetben?


2015. ápr. 23. 15:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is úgy normális, hogy a férfi kéri meg a nőt. :D De ha a nő lép akkor enyhe kapuzárási pánikra gondolnék, mivel a nők szeretik "maguk alá kapni a szeretetet", szóval igénylik, elvárják, hogy megkérjék a kezüket egyfajta biztonságot nyújt nekik akár lelkileg, akár.... :D - és ez egy személyes vélemény jöhetnek a pi.sa kommentek a nőktől. :D Mivel így szokás nyilván oka van annak, hogy MÉG nem kérte meg a férfi a nőt. :D Engem kicsit furán érintene, szeretném én elindítani a dolgot. Bár remélem még odébb van 22/f. :D
2015. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ezt kínjukban teszik azok a csajok, akiket nem akarnak a nekik megfelelő időben megkérni. Szánalom. Inkább lépjenek le a pasitól.
2015. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Gáz.
2015. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Ha belegondolunk, végül is miért csak a férfi tehetné meg ezt a lépést?

Az igazat megvallva ez nekem is túl "modern", vagy én vagyok túl maradi, de ha valakiknek ez a verzió szimpatikus hát legyen, összességében úgyis az eredmény számít.

2015. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
A volt feleségem ilyen volt, az eljegyzést is ő erőltette, meg a házasságot is, szerintem azóta is egyedül él, én meg nagy balek voltam, de ma már boldogan élek mással aki boldog velem ezek nélkül is.
2015. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Ez történt a mi esetünkben már vagy 44 éve.
2015. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

nem kérném meg a kezét a páromnak. Legyen már férfi a talpán! Ő nem szül helyettem gyereket, én meg nem fogok az ablaka alatt szerenádozni egy gyűrűvel a farzsebemben...

Egyébként pedig az a nő is szánalmas, aki ilyenre vetemedik. Egy igazi, vérbeli nő, ha egy ilyen tutyi-mutyi alakkal kerül össze, akkor szépen, nőiesen, észrevétlenül tudja ösztönözni a férfit erre a lépésre. Egy igazi férfi pedig terelgetés nélkül, magától megteszi ezt a lépést. Szomorú, hogy ez világ ennyire elkorcsosul. Már magunknak nyitjuk ki az ajtókat, állva utazunk az ücsörgő férfiak mellett a buszon, egyedül cibáljuk le a buszokról/villamosokról a babakocsit (vagy ha szerencsénk van, segít egy másik nő), és még sorolhatnám, hogy mi mindenben vagyunk mi nők: férfi helyett férfiak.

2015. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
2015. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Nekem szimpi, mert szembemegy ezzel az óriási társadalmi elvárással, hogy ha egy férfit megkérnek, akkor már ne tekintse magát férfinak. Inkább azt tartom szánalmasnak, amikor valaki nem meri kinyilvánítani, mit szeretne, csak célozgat meg terelget.
2015. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

"Már magunknak nyitjuk ki az ajtókat, állva utazunk az ücsörgő férfiak mellett a buszon, egyedül cibáljuk le a buszokról/villamosokról a babakocsit "



Neked a nőiség egyenlő a rokkantnyugdíjjal? :D

2015. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!