Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok arról hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról hogy egy nő kéri meg a férfi kezét?

Figyelt kérdés

Egyre többet látom ezt a kérdést itt és annyira nem értem ezeket pedig nem vagyok maradi, fiatal vagyok huszonéves.

Értem hogy egyenlőek a felek, értem hogy egy nő is szóba hozhatja a házasságot kezdhet beszélgetni róla, de maga a lánykérés mikor kezdett legénykéréssé válni?

És komolyan egy férfi fejében mi jár amikor tud a tervről és hagyja ezt megvalósulni? Vagy ha meglepve érné a dolog mit tenne, mondana a helyzetben?


2015. ápr. 23. 15:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi.


Mi megbeszéltük, hogy összeházasodunk, benne volt a levegőben, hogy együtt akarunk élni, és megkértük egymás kezét :)

2015. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
Vannak dolgok, amikben konzervatív álláspontot képviselek, ez is az. Nekem nőként fura lenne megkérnem a férfi kezét - kérjen meg ő akkor, amikor kész van rá. Azt sem szeretném, ha a férfiságában sérteném meg.
2015. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom a kedvesemnek, hogy lehet hogy kiharcolom az összeköltözést, akármit, de a házasságot soha. Azért olyan hülye már nem leszek... Az a férfi dllga maradjon. Nem is ellenkezik ezzel, annál jobb is neki. Mert még ebben is az ő akarata érvényesül..
2015. ápr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

Nemrég volt itt egy kérdés, amiben valaki kifogásolta, hogy a férfi dolga letérdelni... stb. - Törölték...


Én ebben hagyományos álláspontot képviselek, és megmondom, miért. Azt látom, hogy a férfiak azok, akik nehezebben és lassabban szánják rá magukat az elköteleződésre (természetesen kivételek vannak), és egy házasság két fél közös döntése kell, hogy legyen.


Na most ha egy nő azelőtt áll a férfi elé, hogy a férfi készenállna erre a magasabb szintre, az sürgetés, és nem feltétlenül van jó vége. Ha csak azért nem lépett még a férfi, mert töketlen, akkor meg a nő lesz az úr a házban, és nagy eséllyel elsárkányosodik idővel, amiért a férjének "megalszik a tej a szájában" (a fordítottja sem jó, ha a férfi uralkodik az asszony fölött, a családomban azt láttam, hogy azok a házasságok jobbak, ahol nagyjából egyenrangúak a felek, és van egy munkamegosztás, de egyik fél sincs kiszolgálva vagy dróton rángatva).

2015. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Jaaaa… hogy te vagy az a nő és a pasid nem akar megkérni. Ez nem gáz! Az a gáz, ha te kéred meg. És egyáltalán, miért lenne kötelező a házasság??? Egy vlg pénzt elszórtok, évek múlva meg elváltok, aztán jön a következő. Jó esetben válás után, rossz esetben még házasságon belül. Na, ez a GÁZ!!!
2015. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!