Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A baratotok, hogyan kerte meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratotok, hogyan kerte meg a kezeteket, hogy tortent?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
3 napra elmentünk wellnessezni egy szállodába és ott kérte meg.
2015. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
A 3. évfordulónkon kért meg, ott, ahol először találkoztunk. Nem számítottam rá, mert aznap úgy volt, hogy nem tudunk találkozni, 3 nappal előtte ünnepeltük az évfordulót is. Nekem arra volt dolgom, hát mentem, és ott állt az utcán, hajszál pontosan ott, ahol először összefutottunk. :)))))
2015. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Három év fél éve együtt voltunk, 2 és fél éve együtt éltünk. Születésnapom volt. Mindig is szerettem volna valamilyen naphoz kötni, konkrétan ez volt a vágyam, teljesült.

Esküvő pedig a 4. évfordulón.

2015. ápr. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hármas vagyok. Ja, és engem is az első randink egyik helyszínén kért meg.
2015. ápr. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Én így kértem meg a barátnőm kezét:

[link]

2015. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Még nem vagyunk jegyesek, de mi csak egyszerűen megbeszéljük majd, ha úgy érezzük, hogy ideje házasodni. Én vagyok a nő, nem vágyom letérdelős műsorra...
2015. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Fél éve voltunk együtt, mikor egyik este valamire válaszul megjegyezte: "mert hozzám is jönnél, mi?" Mire én: "igen". Ő: "komolyan?"

Ennyi. :-)

Rá 3 hónapra összeházasodtunk.

2015. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy nyaralás alkalmával. Ültünk a tengerparton, néztük a naplementét, egyszer csak felém fordult és megkérdezte, hogy hozzá megyek-e feleségül.
2015. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Én egy hàrpia vagyok ugyhogy nekem eddig csak azt mondtàk "na téged se vennélek feleségül"..
2015. ápr. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Mi 3,5 hónapja voltunk együtt akkor. Ép fizetés reggele volt (külföldön élünk) és közös szabadnapunk volt amikor megnéztem a bankszámlám és elkezdtem hisztizni h kevesebb fizut kaptam mint amire számítottam meg h milyen csalódott vagyok most mire elővette a gyűrűt, letérdelt az ágy mellé és megkért :D ennek 5 hónapja :D 2 hete volt az esküvőnk és babát várunk :D
2015. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!