Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok hozzá, ha a barátotok a facebookon kérné meg a kezeteket?

Figyelt kérdés

2014. nov. 20. 23:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem örültem.
2014. nov. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Azért ez eléggé kellemetlen és gáz szerintem. Körülbelül hasonló, mint SMS-ben szakítani.
2014. nov. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első: veled ez megtörtént? :-o
2014. nov. 20. 23:49
 4/15 anonim ***** válasza:
Elég gáz lenne..
2014. nov. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk más országban élnénk és csak évente 1-2 alkalommal találkoznánk, meg persze élőben is hitelesítenénk, nekem nem okozna problémát. Vannak helyzetek, amikor inkább most, mint soha (mert bármi történhet, míg újra találkozunk).
2014. nov. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bekakilnék örömömben. És naponta megosztanám a kiber barátoknak.
2014. nov. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudnám komolyan venni.
2014. nov. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nemmel válaszolnék
2014. nov. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Elve kb. hetente megyek fel face-re szóval valószínűleg késve jutna el hozzám az információ. De nem is kezdenék olyan pasival, aki ilyet csinálna. Nem kell teliholdas, halál romantikus lánykérés, de azért legalább személyesen történjen. Ha mégis megesne egy ilyen, akkor nemet mondanék.
2014. nov. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"facebookon kérné meg a kezeteket"


hát én beszarok ba.zmeg!


Életemben "csak" annyi volt, hogy egy lánynak facsén mondtam el, hogy többet szeretnék, de azt is csak azért, mert már kinomban hónapok után, mert sosem volt rám ideje

2014. nov. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!