Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális dolog, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy mindig ezt emlegeti? Neki van igaza?

Figyelt kérdés
A barátom el akar jegyezni. Sokszor beszélgettünk róla korábban, nézegettük a gyűrűket, melyik tetszene nekem...stb Eddig rendben is van. De április elején bejelentette, hogy megvette nekem a gyűrűt, viszont még nem kapom meg. Nyáron akarja odaadni, mert különleges helyszínt akar hozzá. Már azt sem értettem, hogy akkor miért mondta el hogy megvette, ha még nem adja oda? Amióta megvan a gyűrű, állandó téma az, hogy ha pl vitatkozunk vmin, akkor én nem értékelem eléggé, hogy ő már megvette a gyűrűt, és hogy engem ez nem is érdekel, csak az érdekel, hogy az ujjamon legyen. Ha rossz kedvem van vmi teljesen más dolog miatt, akkor nem érti miért nem vagyok vidám, amikor már a tudat, hogy ő megvette a gyűrűt, boldoggá kéne hogy tegyen. Tényleg így kellene lennie? Ha én veszek valakinek valamit, és nem adom oda csak elmondom, hogy megvettem, aztán majd hónapok múlva megkapja talán, attól hónapokig boldognak kéne lennie? Én úgy vagyok vele, hogy vagy adja oda, vagy ne szóljon róla...

2015. máj. 2. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez érdekes... Úgy tűnik nekem, hogy ezzel próbál sakkban tartani téged. Ez nem szép dolog egyátalán. És nem kifogás mindenre. Leginkább semmire sem az. Nagyon nem szimpatikus nekem az, hogy ha rossz kedved van, akkor is ezt hozza fel, hogy legyél már vidám... A házasság része az, hogy elfogadom a másikat akkor is ha rossz kedve van. Szerintem mindenképpen beszélj vele erről, mert ezt a viselkedést nem kellene folytatnia. (Én 10 éve vagyok együtt a férjemmel.) És azt meg sem említettem, hogy milyen furcsa, hogy elmondta hogy megvette a gyűrűt, ezzel teljesen elrontva a meglepetést...
2015. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is neked van igazad! Minek közli veled? Mi értelme van? Ez olyan, mintha tesztelne téged. Hogy csak a gyűrű érdekel-e, vagy "enélkül is boldog vagy-e" vele, de hát ez így milyen már? Nem a gyűrűnek kéne örülnöd hogy megvette, hanem szimplán vele boldognak lenni, ő meg azt várja el, hogy attól legyél boldog, hogy a fiókban ott hever a gyűrű.

Mi az hogy a tudattól boldognak kellene lenned? Hiába vagyok boldog a barátommal, ha valami más elrontja a kedvem, akkor nem leszek vidám. Ez így normális, nem gondolhatsz mindig a gyűrűre, nem tudsz mindig boldog lenni.

A barátoddal valami nagyon nincs rendben..

2015. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez szerintem majdnem zsarolás... a következő az lesz, h csak akkor adja oda, ha jókislány leszel?
2015. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem annak a tudatnak kellene téged boldoggá tennie, hogy ő elvesz, hanem neki. Ez a tipikus példája annak, hogy be akarja fogni a szádat valamivel, amiről úgy gondolja, vágysz rá, úgyhogy mentesítve érzi magát a kapcsolatotok ápolása alól azért, mert szerinte neki csak ennyi a kötelessége. Nekem is volt egy exem, aki a szakításnál találta ki, hogy ő elvesz engem, legyek boldog, úgyis biztos csak ezt akartam kizsarolni.. Nem is tudtam, hogy sírjak vagy nevessek a helyzet abszurditása miatt.
2015. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Vmi retardált idetévedt, és lepontozza a válaszokat. Én mindenkinek zöldet adtam.


Ma elbeszélgetek kicsit a barátommal, hogy ez így nincs rendben. Rá amúgy is jellemző, pl. felajánlja hogy elvisz valahova (nem én kérem rá, meg tudnám oldani egyedül is, de ragaszkodik hozzá, hogy elvigyen), aztán utána megkapom, hogy nem vagyok elég hálás... Meg szoktam mindig mindent köszönni neki, ez miért nem elég? Én ha valakinek szívességet teszek, akkor csak annyit várok, hogy megköszönje. De nem kell hálálkodni. És amikor kérdezem, hogy hogy érti, hogy nem vagyok elég hálás és mit vár tőlem, akkor még én vagyok a hülye, mert mi az, hogy ennyit nem tudok.

2015. máj. 2. 15:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben azért mélyen elgondolkodnék a kapcsolatotok jövőjét illetően. Így akarod leélni az életed, hogy mindenért pitizni kelljen, kezet csókolni, hálálkodni, ha "kapsz valamit". Mert ez nem fog változni, bármennyire az ellenkezőjét állítja a leendő vőlegényed.
2015. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott, még most!

Nem fog változni és MINDENÉRT így fog viselkedni, és neked örökké hálásnak kell lenned neki, akármit is tesz!

Ez kőkemény érzelmi zsarolás, ne legyél együtt ilyen emberrel, mert tönkre fog tenni.


Én röpke három év alatt jutottam el oda egy hasonló ember miatt, hogy majdnem megöltem magam. Folyamatosan azt éreztette, hogy ő a szent, a sérthetetlen, én nyaljak neki - nyaltam is, én hlye -, ha valamit tett, nem szívből, hanem hogy hónapokig felemlegethesse, és nekem örökké "imádnom kellett őt, nem lehetett véleményem, semmim, mert akkor egy háládatlan szmét rbanc voltam...

2015. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok benne biztos, hogy igent kéne mondanod.

Sőt!


Beképzeld, bunkó és manipulál.


" ő már megvette a gyűrűt, és hogy engem ez nem is érdekel, csak az érdekel, hogy az ujjamon legyen"


Mecsoda kegyet gyakorol, hogy hajlandó elvenni! Miért is nem mész le hídba és csak "Igen, Uram!"-okat rebegsz?

2015. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugy csinal, mintha az a gyuru egy nagy kegy lenne a reszerol, amit te kierdemelhetsz.
2015. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is zsarolás és gusztustalannak tartom. Mi lesz ha végül nagy kegyesen odaadja és nem leszel elég meglepődött? Visszakéri?
2015. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!