Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az normális, ha egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha egy 17 éves lány vágyik az eljegyzésre?

Figyelt kérdés
Normális,hogy 17 éves vagyok, és 3 év 4 hónapja van barátom és felmerül bennem sokszor a gondolat,hogy de jó lenne, ha eljegyezne? Vagy ez nagyon korai? Párom 19 éves.
2015. máj. 3. 22:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én is nagyon vágytam rá akkoriban, 2-3éve voltam együtt a párommal. Most sem vagyok sokkal töb,de azért eltelt pár év,és igen, visszagondolva elég korai lett volna... De szerintem ez egy természetes érzés. Abba gondolj bele, hogy az eljegyzésnek akkor van értelme, ha belátható időn belül házasság követi, ha nem,akkor az csak egy gyűrű...ahhoz viszont még tényleg nagyon fiatal lennél. Másrészt ez elsősorban a külvilágnak szól, gyűrű nélkül is épp ugyanannyira tartoztok össze, mint azzal.

Szóval ráértek még, bőven :) nem szalad el az élet,ne félj.

2015. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy csak mert fiatal vagy, nem lehetnek komolyak az érzelmek. De azért nem hinném hogy nálatok már házasságról esik szó ennyi idősen.


Az eljegyzés annak a szándékkinyilvánítása, hogy a pár össze szeretne házasodni a jövőben. Ha ez a vágy nincs meg, akkor az eljegyzésnek semmi értelme. Csak nevetségessé teszed magad, ha valaki megkérdezi, mikor lesz a nagy nap, te meg csak habogsz, hogy hát erre még nem gondoltatok. Akkor meg minek volt eljegyzés?


Komolytalan a dolog valódi szándék nélkül.

2015. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Tök normális a lányok álmodoznak, de azért ne vedd nagyon komolyan :)
2015. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

17 éves korban mindenféle butaság teljesen normális.

Ez is. :)


(Messze ráérsz még ilyesmin gondolkodni, jelenleg ez nagyonnagyon elhamarkodottnak tűnik.)

2015. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát!:)Mindenkinek ment a zöld kéz. :) Igazatok van korai lenne és esküvő úgyse mostanába lenne, nem volna értelme ilyen fiatalon. Hisz valóban eljegyzést esküvő követ és az mostanába úgy se lenne. :)
2015. máj. 4. 23:30
 16/21 anonim ***** válasza:

17 evesen jegyeztek el 2 (!!@!! ) het utan.


Ennek 3 eve, most lesz az eskuvonk :)))

Az eljegyzest barmikor fellehet bontani, a hazassagot kicsit nehezebb.

2015. máj. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az igen, Gratulálok! Sok boldogságot a továbbiakban is!:)
2015. máj. 5. 11:00
 18/21 anonim válasza:

Szia! Szerintem normális! :) Nálunk elég sokszor szóba kerül az eljegyzés, az összeköltözés meg a jövőről elég sok minden és minket nem érdekel más véleménye! :) Én is nagyon vágyom az eljegyzésre és tervbe is van nálunk, minden alkalommal ha kettesbe megyünk valahova akkor számítok is rá. Nálunk az a szerencse, hogy sokan támogatnák is a dolgot (aki hülyeségnek tartja ennyi idősen azzal nem kell foglalkozni).


Én a helyedben felhoznám a barátomnál, hogy ő mit gondol róla vagy, hogy már gondolkozott-e azon, hogy megkérje a kezed, esetleg korainak tartja-e vagy hülyeségnek stb.


Sok szerencsét! ;)

2015. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Dehogy normális!

17 évesen azt hiszed ő az igazi...aztán majd jön egy meg mégegy... és majd akkor réjössz, hogy a 17 éves szerelmed sehol nincs ahozz a férfihoz akihez valójában hozzámész:)

2015. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti hány éves vagy?:) Szerencsés vagy,hogy még támogatnak is.!:) gondolom a szüleid?:)

Utolsó, hát nem tudom, van benne valami igazság...

2015. máj. 8. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!