Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párom fél az eljegyzéstől? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom fél az eljegyzéstől? Az elköteleződéstől? Létezik ilyen a férfiak körében?

Figyelt kérdés
6.5 éve vagyunk együtt a párommal. Én 25 éves vagyok, ő 28. Mostanában nagyon sok ismerősöm jegyzeték el, vagy ment férjhez, bár igaz bevallom néha sírva fakadtam, amikor megláttam egy egy képet, de nem hisztizek. Néha szóba hoztam a témát, de ő mindig hárít. Az az érzésem, hogy ő nem szeretné. Hiába kérdezem erről, nem válaszol. Szerintetek ez a félelem jele?
2015. máj. 31. 19:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges, van ilyen
2015. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
Nyomás alá helyezed őt a téma iránti kisugárzásoddal. Hagyd, hogy ő maga hozza fel ezt, ne utalgass rá! El fog menekülni, ha ezt folytatod! De azért figyeld meg, van-e szándéka komolyabbra fordítani 1-2 éven belül a dolgot, vagy csak el van a langyos vízben. Ez esetben lapát, ha más az elképzelésed, mint neki.
2015. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem jutott eszébe,ezek után se fog,jó neki az állóvíz amiben vagytok.
2015. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ő egyenlőre még nem tud róóla, de ha átlépjük a 7 es határt és nem történik semmi, otthagyom. Laktunk együtt, most sajnos az ayagiak miatt nem tudunk. Ez sem okozhatna gondot neki, hogy nem tudja milyen velem együtt élni, hiszen 2.5 évet lehúztunk egymás mellett, neveltük a cicánkat... Csak egyszerűen nem értem... Én ugyan nem fogom megkérni a kezét...
2015. máj. 31. 19:35
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy nem is akar soha veled összeházasodni. Vannak emberek, akik magát a házasság intézményét nem szeretik.
2015. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
Nálam ez akkor volt, amikor valahol mélyen tudtam, hogy nem ő az igazi. 7 év után szakítottunk. Az Igazit másfél év után elvettem, már 12 éve vagyunk házasok.
2015. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%

Mi ezeket a dolgokat a párommal a 2. randin megbeszéltük...


6,5 év után miért nem tudod az álláspontját? Miért nem tudod megbeszélni vele? Miért akarod ott hagyni? Előbb meg kéne neki mondani, hogy mit gondolsz, mert aztán fél év múlva fogalma nem lesz, hogy mit csinált szarul..


Ültesd le, beszéld meg vele, hogy úgy érzed csak hárít.. NEked fontos a házasság stb..


De még mindig nem értem, hogy ezt jó 6 év után miért nem tudod.

2015. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy olyan dolog, amihez szépen le kell ülni és meg kell beszélni. Máshogy tényleg nem megy, mert ez egy olyan dolog, hogy vagy összeházasodtok vagy nem, nincs köztes út. Ha egyikőtök házasságpárti, de a másik nem, akkor valamelyik félnek engednie kell a nézetéből, vagy külön úton folytatni. A hárítás lehet a félelem jele, de kicsit gyerekesnek tartom, hogy ha hárít és nem mond semmit, mert valamilyen véleménye biztos van.
2015. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Próbálok én vele beszélni, de mindig hárít, vagy a tabot nyomkodja... jobb esetben azt mondja, hogy majd... egyserűen nem tudom.... egy régi barátnőjét, eljegyezte... 2 év után.. lehet engem nem is szeret igazán...
2015. jún. 1. 15:07
 10/25 anonim ***** válasza:
39%

6.5 év után ha eddig nem jutott eszébe,hogy elvegyen már nem is fog...felesleges magad azzal megalázni,hogy ennyi idő után még te kérdezgeted tőle és hozod fel...ezeket magától kéne...Tudom,ezért lepontoz majd mindenki de nekem akkor is ez a véleményem.

Én házasságpárti vagyok s engem se hajlandó megkérni a párom valószínűleg nem is fog soha,de én már feldolgoztam és talán el is fogadtam s nem hozom fel,mert nekem ez megalázó lenne..pedig nálunk már baba is lesz,igaz mi csak 2,5éve vagyunk együtt.

2015. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!