Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért fél a férfi attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél a férfi attól, hogy elveszti a szabadságát eljegyzés után? Miért félnek az elköteleződéstől?

Figyelt kérdés

Nem egy férfi írja, mondja, hogy azért nem jegyzi el/veszi el a barátnőjét, mert akkor elveszti a szabadságát. Miért kéne elveszítenie? Esküvő után is lehet saját hobbija, mehet a barátaival pecázni...stb.

és miért mondják, hogy nem akarnak elköteleződni?Megjegyzem, 32-40 éves férfiakról van szó, tehát nem tinikről, akik még nem élték ki magukat?



2014. júl. 16. 16:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
Nem a hobbi, pecázás hiányzik, hanem az az érzés, hogy szabad vagy, akárkivel akármit lehet. Nem mindenkinek való az, hogy egy emberrel lehorgonyzik. De egyébként az elköteleződésnek semmi köze az eljegyzéshez vagy házassághoz.
2014. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
39%
Az eljegyzésnek semmi jelentősége. A házasságtól pedig azért fél a legtöbb férfi, mert a nők minden apróság miatt válnak, és anyagilag lehúzzák a férfit. Főleg, ha már gyerek is van. Elég ilyen példát láthat a haveroknál.
2014. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
33%

" Esküvő után is lehet saját hobbija, mehet a barátaival pecázni...stb. "


hehe, latszik hogy nem voltal nos... :)


jaja, persze, mehetsz... menj csak nyugodtan, persze, nem baj.... aki mar hallotta, tudja mirol beszelek :)

2014. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes számomra, amit második ír. Nekem pont az fordult meg a fejemben, hogy a házasság, gyerek az örökre szól, nincs visszaút, nem törölhető el, nem lehet csak úgy egyszerűen továbbállni, ha mégsem jönne be.

Nekem pont az a félelmetes az ilyen dolgokban, hogy tudod, hogy ez örökre így marad. Az életed erről fog szólni mostantól.

2014. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
15%

"Miért kéne elveszítenie? Esküvő után is lehet saját hobbija, mehet a barátaival pecázni...stb."


Muhaha, ha egyszer egy nő "megfogott" egy szerencsétlent a házassággal, akkor teljesen korlátozza mindenben, onnantól vége a szabadságnak.

2014. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
Ez most rosszul fog hangzani, de az mond ilyet aki nem is akarja elvenni soha a barátnőjét. Nem érdemes várni ilyen pasira, nem ő az igazi egyszerűen. Rengeteg ilyen példa van körülöttem is, aztán szakítanak, vagy a lány talál valakit aki szereti annyira hogy elvegye, és nem hadovál ilyeneket,vagy a férfi a következő nőt pár hónap után megkéri és érdekes módon mégis nősülő típus. Még fiatal korban talán elmegy ez a szöveg pasiknál, de nekem akkor is kamuszagú, később még inkább.
2014. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
71%

Ez hülyeség. Érett párkapcsolatban nem okoz gondot sem az együtt élés, sem az eljegyzés, sem a házasság. Mi jövőben házasodunk össze, de sok időt töltünk külön is, legalábbis annyit, amennyit igénylünk.

Nincs kérezkedés, nincs vita ilyen dolgokon.

2014. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
A szabadság efféle elvesztése már felősséggel jár, komolynak tűnő dolog, már-már munkaszagú. Ellentétben a szabadsággal, amiben csak azt teszed csak, ami jó érzéssel tölt el, amiben örömödet találod, amihez kedved van szinte korlátok nélkül.
2014. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%

"Muhaha, ha egyszer egy nő "megfogott" egy szerencsétlent a házassággal, akkor teljesen korlátozza mindenben, onnantól vége a szabadságnak."


Amikor ilyeneket olvasok/hallok, mindig az jut eszembe, hogy tényleg ilyen sok sárkány van?? Komolyan érdekel. Én nő vagyok, házas, de soha nem mondtam a férjemnek, hogy nem akarom, hogy menjen ide vagy oda, és nem is terrorizáltam azért, mert elment valahová nélkülem. Az ilyen rinyáló veszekedő hárpiákat, akik sehová nem akarják elengedni(?) a férjüket, nem csodálom, hogy otthagyják rövid időn belül. Szerintem teljesen természetes igény, hogy mehessen sörözni a haverokkal/pecázni, akármi, nálunk nincs ilyen engedélykérés, szól, hogy megy, aztán ennyi. Nincs durci, szexmegvonás, terror, stb. Igaz, cserébe én se kérek engedélyt, ha csajos hétvégét akarunk tartani a barátnőkkel. Egyikünk se egy taknyos kölyök, hogy kéredzkednie kelljen.

2014. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%
Mert egy házassághoz fel kell nőni és ez nem mindenkinek megy. Ezért jön a mindenféle kifogás.
2014. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!