Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Meg tudtam hogy a párom mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudtam hogy a párom mikor akarja a kezem megkérni, mert valaki elszólta magát. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
örülök neki de szomorú vagyok hogy most tudom :( és nem fogok meglepődni és ez annyira bánt!

2015. aug. 28. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalább csinálj úgy, mást nem igazán tudsz tenni.
2015. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Miért kellene annak meglepetésnek lenni? Normális kapcsolat esetében szépen elöre megbeszélik. Ne a hülye filmekre gondolj!
2015. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

hmm nem fogsz meglepődni? miért előre tudod a pontos részleteket? ez kb olyan mint amikor valaki a szülinapján kap valami ajándékot, vagy partit szerveznek neki...simán lehet óriási meglepetés, főleg ha nagyon odateszi magát...


22F

2015. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez jobb, mint amit nekem sikerült összehozni. Én egyszer fennhangon, mikor ábrándoztam csak viccből a tökéletes lánykérésem részleteiről, idejéről, helyszínéről, csak nézett gyászos arccal, és rájöttem, hogy minden gondolatát kitaláltam. Meglehetősen egy rugóra jár az agyunk. Ilyenkor kevésbé aranyos a jelenség, mint általában :D


Node: ne szomorkodj emiatt. Szerintem így is csodás élmény lesz, és nem kell feltétlenül ledöbbentenie és váratlanul érnie a dolognak, meg mellesleg, szerintem így is lesz benne elég meglepetés :)

2015. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van de úgy szerettem volna ha ez az idő eljön nagyon meglepődni úgy hogy ne is tudjak róla..most meg....:( örülök így is nagyon csak most ez nagyon elszomorít
2015. aug. 28. 12:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, még így is meglephet vele. :) A körülményeket is elmondták? Vagy csak azt, hogy mondjuk 1 hét múlva a nyaraláson valamikor?


Egyébként sose értettem, hogy hogyan lehet ilyet elszólni... Mégis hogy történt? Komolyan kíváncsi vagyok, mert egyszerűen nem értem hogyan lehet valaki ekkora balfsz.

2015. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szomorú lennék, hogy a párom egy szülinapi meglepetés szintén gondol az eljegyzésre, és nem egy döntésként, amit közösen kéne megbeszélnünk... Szerintem ez egy butaság, hogy ez egy meglepetés. Én azt szeretném, ha közösen jutnánk el addig a gondolatig, hogy összeházasodjunk.
2015. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kellene meglepődni az eljegyzésnél. Elméletileg akkor történik, amikor már felkészültél rá, hogy hozzámenj, úgyhogy részedről ez lenne a normális, hogy megkér, talán az olyan meglepő, hogy hajlandó elvenni? Így is úgy is tudtad, hogy sor fog rá kerülni, kizárólag a módja az, amit nem tudhatsz előre, és azon még mindig meglepődhetsz.
2015. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Később majd a gyerekvállalást, a lakáshitelt, a nyaralást, minden ilyesmit titokban, a másik háta mögött intézzetek, csak hogy legyen meglepetés... elvégre nem egyenlő felek közös döntése a házasság, hanem a nagyúr meglepő fordulattal leereszkedik a kis, egyszerű libuskához... ja nem. Akkor nem értem, hogy mi a bajod. Valószínűleg túl sok csajos sorozattal lövöd magad, vagy nálad is az a lényeg, hogy később majd mit mesélhetsz a barátnőidnek, ahelyett, hogy átélnéd.
2015. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%

Most komolyan ennyire "modern" szarok vagytok, már ne is haragudjatok??


A kérdező nyilván nem úgy értette a meglepetést, hogy életükben nem beszéltek még a komoly terveikről..


A párommal a kapcsolatunk elején megbeszéltük, hogy eljegyzés majd összeköltözés után, aztán házasság és 28 körül gyerek. Azóta persze többször felmerült, egyszer már becsiccsentve mondta,hogy jövőre megkér, stb. Egymással szeretnénk leélni az életünket, ezt mindketten tudjuk.


Ettől függetlenül örülnék ha meg tudna lepni és nem egy ismerős szájából hallanám, hogy a kedves párom a jövőhéten a nyaraláson fogja megkérni a kezemet.


Szóval persze, ez egy közös megegyezés, biztosan ismerik egymás szándékait, de ettől még lehet meglepi a lánykérés. Lehet egy olyan pillanat, amikor talán a legkevésbé számítanál rá.


Javaslom, hogy lépjetek tovább a saját egótokon, nagyszerűségeteken, ne gondoljátok magatokat felsőbbrendűnek másoknál és talán valamivel jobb lesz a világ. Szánalmasak vagytok.

2015. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!