Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire tetszik, hogy a férfiak dolga megkérni a nők kezét?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a pasi választ ki mindent: a helyszínt, a módot és legfőképpen az időpontot is. Az utóbbi a leghangsúlyosabb talán, mert ezáltal ő dönti el alapvetően, hogy az idő előrehaladtával egy kapcsolat mikor érett meg az eljegyzésre. Lehet, mit tudom én, hogy már kevesebb mint egy év után előáll vele, meg vannak olyan felnőtt ismerőseim is, akik négy-öt-hat éve járnak, és semmi. A nő lehetőségei ugyanakkor lényegében egy igen/nem reakcióban merülnek ki. Ráadásul azt is ott, nyomban kell eldöntenie, meg hát elég ciki lehet nemet mondani szerintem... Persze van egy csomó előnye is ugyanakkor: meg lehet lepődni rajta, lehet bőgni egy sort, aztán büszkén mesélni a barátnőknek és mindenki másnak, még az unokáknak is ötven év múlva, hogy a te pasid mennyit szervezkedett előtte, és milyen romantikus volt. :)


Ami engem illet, nekem ez elég természetesnek tűnt sokáig, de aztán hallottam meg olvastam néhány olyan véleményt is, ahol nők arra panaszkodtak, hogy nekik kvázi nincs is beleszólásuk a dologba... Amúgy bocsi, ha esetleg ez a téma már többször ki lett volna tárgyalva itt. Őszintén szólva ezen nem lennék meglepve egyáltalán egy "eljegyzés" címmel ellátott alkategóriában. :D De eddig nekem nem nagyon volt aktuális, és nem olvasgattam az oldalnak ezt a részét még soha. :)


2015. szept. 6. 16:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Normàl kapcsolatban lehet beszélni a lehetséges jövőbeli tervekről, mennyire passzolnak. Ettől a lánykérés lehet meglepetés. Bizonyos kor utàn màr értelme nincs olyan kapcsolatban tengődni, amiben semmi jövőt nem làt az ember.
2015. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én ugyan nő vagyok, de valahogy ez az eljegyzősdi engem nem hoz lázba. A kezdetektől megbeszéltük a terveinket. A házasság ötlete sem a saját fejünkben (úgy értem a sajátot hogy külön-külön) fogant meg először, hanem egy beszélgetés közben jutottunk oda ketten egyszerre, hogy na, akkor holnap megyünk gyűrűt venni.


Örülök hogy nekem kimaradt ez a lánykérésre ácsingózás...

2015. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!