Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nemesacél eljegyzési gyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemesacél eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés

Linkelek egy példát: [link]

Mi a véleményetek? Nem vagyok elkényeztetve, de ha nemesfém gyűrűt akarnék, akkor fehéraranyat szeretnék, erre viszont valószínűleg soha nem lesz pénzünk. Mit gondoltok, nagyon pórias lenne a nemesacél jeggyűrű? Illetve mennyire tartós ez az anyag? Nem kopik el, nem fakul ki? Gyanúsan olcsó, nem?



2014. máj. 19. 12:50
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
12%

Ha azt nézzük, hogy egy gyűrű értékét az anyagköltség és a belé fektetett munka határozza meg, akkor ez a gyűrű úgy 100 forintból kijön. A rozsdamentes acél cső nem olcsó, de azért 1 méteréből kihozol 100 ilyen gyűrűt. A cirkónia meg egy filléres valami. Még ha legalább Swarovski kristályok lennének benne, szóval ez így egy céllövöldés portéka, és nagyon nem mutat komoly szándékot az aki ilyennel kéri meg valaki kezét, inkább sértő már boccs. Értem én, hogy a szándék és az érzelmek a fontos, meg hogy nem mindenki engedhet meg magának, több százezres, vagy milliós értékű "drágaszágokat", hisz azért ez még sem Amerika, de egy ilyen gyűrűvel képviselni mindazt amit hivatni szolgál, akkor inkább válassz egy kulcskarikát az legalább olyan retro kamaszos, és még ennyibe sem kerül.

Most tényleg, ha még egy egyáltalán nem drága ezüst, gyűrűre sem áldozol, amire legalább rá lehet fogni, hogy nemesfém, akkor minek egyáltalán ez az egész?

2014. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
29%

Nálunk a bolhapiacon 300 Ft-ért árulja ezeket egy kínai nő, és már keres rajta.

Szerintem gyűjtsél még hozzá egy keveset, mert úgyis ez lesz a legkisebb kiadás az egész esküvősdiben.

2014. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti, én a nő lennék, csak a párom bedobta hogy tervei vannak, de beparáztam hogy honnan lesz pénzünk. Persze hogy komolytalan lenne 2000 ftos gyűrűvel eljegyzést tartani, csak érdekelt hogy van-e valakinek tapasztalata.
2014. máj. 19. 14:27
 4/28 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon szomorúnak találom, aki a gyűrű értékéből vonja le a szándék komolyságát. (első válaszadó) Mi is a baj a nemesacéllal azon kívül, hogy nem drága? Tartós? Igen! Jól néz ki? Igen! Az meg, hogy cirkónia... Szerintem az is szép, de ha valaki csak úgy érzi magát fontosnak, ha gyémántgyűrű van az ujján, az a nő annyit is ér! A kapcsolat úgyszintén.


Kérdező! A nemesacél gyűrűk nagyon is tartósak, jobb választás, mint pl. az ezüst!

2014. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Mutattam a páromnak ezeket a gyűrűket, azt mondta lehet hogy ezt veszünk eljegyzési gyűrűnek, mert ő is akar valamit hordani, ne csak én, aztán az esküvőig kiválasztunk egy igazi jeggyűrű-párt, mert "te ennél ezerszer gyönyörűebbet érdemelsz, mert te magad is egy gyönyörűséges angyal vagy".
2014. máj. 19. 15:54
 6/28 A kérdező kommentje:
Ne pontozzátok le az elsőt, szerintem is ciki lenne ez jeggyűrűnek, azért ennyire nem vagyunk szegények, lehet utána igazi jeggyűrűnk is. Szerintem is megalázó lenne...
2014. máj. 19. 15:57
 7/28 anonim ***** válasza:
51%
Nekem tetszik amit linkeltél,mi is nézegettünk ilyet a barátommal! Sőt én vettettem fel,hogy nekem ez tetszik,és hidd el lecarom h ciki vagy nem ciki ilyet hordani!Nem érdekel más véleménye,ha nekem tetszik akkor az lesz nem pedig az h másnak mi a véleménye erről!Elég gáz,hogy ennyire fontos más véleménye!!
2014. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
58%

Az ezüst egy f.os. semmit se ér, megveszed, és az értéke már nulla utána. semmit se adnak érte max pár száz forintot...


A nemesacél ezerszer tartósabb, az ezüst pár év után szétkarcolódik vagy elszíneződik. Állandóan tisztogatni kell.


A nemesacél már a legtöbb helyen drágább, de nem véletlen. Egyszer megvásárolod, örökre tart.


Itt nincs szó az értékekről. Az ezüstnek milyen értéke van? Vadonatújan egy gyűrű 5 ezer forint, vagy tegyük fel legjobb esetben 10 ezer... Mi ez a mai világban...semmi


Arról van szó, hogy melyik lesz tartósabb, melyik néz ki jól. Akkor NEMESACÉL!


Az ezüst a legócskább nemesfém


Azt mondom, fehérarany, ha nincs rá keret, csak nemesacél.


Persze csak ha nem akarsz az ezüsttel győzködni éveken keresztül át...


A nemesacél legalább trendi, divatos, és a mai kornak megfelelő ékszer.


Senki se hidje, hogy ezüsttel nagyobb értéket fog képviselni...

2014. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, ha nem látnád az árát, csak a képet, akkor is cikinek gondolnád és nem tetszene? És ha mondjuk az árhoz hozzá lenne csapva még két nulla? Akkor már oké lenne?

Most komolyan, életed szerelme megkéri a kezedet, ezzel is kifejezve hogy veled akarja leélni az életét és neked az lenne az első reakciód, hogy milyen megalázó egy gyűrűt kaptál? Én eddig nőként azt hittem, a szándék a fontos, nem pedig, hogy majdnem egy teljes havi fizetést kellene otthagyni érte...

Szerintem ez egy nagyon szép jeGYGYűrű lenne...

2014. jún. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Itt nem a gyűrű értékéről van szó, hanem arról, hogy a jelkép ami mutatja a világnak, hogy mi összetartozunk, egy olcsó, ezer forintos csecsebecse, amit az ember hirtelen felindulásból bármikor megvehet. Nincs előtte meggondolás, spórolás, erőfeszítés, egy nemesacél gyűrűt könnyedén meg lehet venni, ennyi erővel minden nap megkérhet. Én látni akarom, hogy megküzdött, megdolgozott azért hogy megkérhessen, hogy tudjam, jól döntök, és hogy lássam, komolyan gondolja.
2014. jún. 10. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!