Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mikor és hogyan jelentettét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor és hogyan jelentettétek be a családnak az eljegyzést?

Figyelt kérdés

A vőlegényem szülei már tudtak a dologról, mert nekik korábban elmondta, mire készül.

Most jön az én családom. Áthívtam magunkhoz szüleimet és a tesómat, nekik ma este mondjuk meg.

Nagymamáékat meg meglátogatjuk holnap.

Más olyan nincs, aki ennyire közel állna hozzánk, hogy mindenképp személyesen mondjuk el. Legközelebbi barátok már tudják.

Nem gáz, ha mindenki más majd Facebookon látni fogja, ha feltesszük? Nektek hogy volt?

Eljegyzési bulit biztosan nem tartunk.


2015. szept. 17. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Februárban közöltük anyuékkal, hogy a nyáron összeházasodunk, azt is megmondtuk, hogy melyik napra kaptunk időpontot.

A többieknek, akiket meg akartunk hívni, fészbukon szóltunk, hogy ha szeretne jönni, akkor arra a hétvégére ne tervezzenek be semmit.

2015. szept. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor a nővérem kezét kérték meg, nem volt ilyen probléma. Mi és a fiú is kicsit régi vágásúak vagyunk. :-) A fiú kikérte a szüleim engedélyét, mielőtt megkérte a nővéremet. (ez mind titokban történt, nővérem semmit nem tudott róla, a lánykérés kb 2 héttel később volt külföldön).

Miután megtörtént, felhívta nővérem a nagyszülőket. Kb ennyi volt. :)

2015. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szüleink egymásnak való bemutatása és az eljegyzésünk bejelentése egyszerre volt. Közöltük, hogy megvolt, megmutattuk a gyűrűket, kész. Egy ebéd keretében, ami nálunk volt (együtt élünk), semmi puccparádé.

Senki másnak nem jelentettük be. Ha valaki észreveszi a gyűrűt, megmondjuk, hogy jaja, megtörtént.

Facebook-on sem reklámozzuk. Tök felesleges. Ez nem esküvő, hanem egy elhatározás meg egy jelkép gyűrű formájában. A tesóinknak telefonáltunk, másnap jöttek maradék sütit enni. Egy nagymama van (messze), neki telefonáltunk és kész.

2015. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi személyesen mentünk el a párom szüleihez ill. a testvéréhez és annak családjához és úgy mondtuk el ill. az én szüleimnek és a testvéreimnek is (az én tesóim még otthon laknak). A nagyszülők már csak az én oldalamról élnek, nekik telefonon mondtuk el. A barátnőim sajnos más-más városban laknak, úgyhogy elég soká tudtam volna személyesen elmondani nekik, van viszont egy privát fb csoportunk, velük ott osztottam meg a hírt. Egy - két kollégának még, akivel közelebbi a kapcsolatom, elmondtam nekik személyesen. Eljegyzési ebéd is lesz majd valamikor (még idén), esküvő 2016 nyarán.
2015. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szülőknek elmondtuk személyesen, a többiek értesültek szél szárnyán. Ennyi, nem csináltunk belőle nagy ügyet.
2015. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én e-mailben szóltam nekik, mert éppen nyaraltunk :)
2015. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!