Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok! Ti mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyi ideig úsztatok a boldogságban miután megkérték a kezeteket?

Figyelt kérdés

Nagyon boldog voltam az első napokban. Most is az vagyok, félreértés ne essék. De akkor napokig képtelen voltam másra, csak vigyorogni tudtam :)

Elmondtuk mindenkinek, megünnepeltük a családdal, barátokkal.

Az esküvő szervezésébe még egy ideig nem tudunk belekezdeni, szóval most úgy minden visszatért a megszokott kerékvágásba.

Újra fel tud bosszantani a munkahelyem meg hasonlók.

Nálatok meddig tartott ez a lila ködös időszak, amikor semmi nem tudott zavarni, bosszantani, csak az öröm volt minden percben?


2015. szept. 22. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

Nálam úgy van, hogy a gyűrű árát elosztom 100 000 forinttal, és amennyi kijön, annyi hónapig. Én 1,5 millió forintos gyűrűt kaptam, tehát 15 hónapig úsztam a boldogságban, utána kértem egy újat, ami még 26 hónappal rátronfolt.


36/N

2015. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajtad múlik. Nem kell hozzá gyűrű, hogy ugyanezt az érzést mindig megéld. Egyébként pár nap kellett, hogy fölfogjam, és még mindig boldog vagyok 1 hónap után is.
2015. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Hát, nálam meghozta az eljegyzés a gyerek utáni vágyat, onnantól csak az esküvő szervezése, meg szerencsére a munkám, amit szeretek tudta lekötni a maradék figyelmem:D Főleg, hogy még várnunk is kellett a babával. A jó érzés, hogy egy másik szinten tartozunk már össze még most több, mint 1,5 évvel később is kitart. A boldogságban úszás pedig periodikusan jön elő azóta is, legtöbbször ébredéskor, mikor elönt a hála és a boldogság, hogy itt van mellettem.
2015. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb az első évfordulónkig alig tudtam elhinni...utána kezdtük szervezni lassan az esküvőt, és azzal voltunk elfoglalva:-) fél év múlva pedig friss házasként úsztunk:-) azóta is . Nem kell konkrét esemény. A szerelem teszi.
2015. szept. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nálam is hullámokban jön, de egyre kevésbé intenzív.

Mondjuk mi már rég óta vagyunk együtt, 5 éve együtt is élünk, így nem fog túl nagy változást hozni a dolog, csak legfeljebb arra az időszakra, amikor elkezdjük szervezni az esküvőt.

2015. szept. 22. 17:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy napig. Másnap ugyanis olyan mértékű gyűlölködéssel találtam magam ennek kapcsán, hogy utána napokig csak sírtam. De nagyon nagyon szeretem a vőlegényemet, szóval ha az eufóriás állapotot el is rontotta a környezetem belül mindig örülök, ha a gyűrűmre nézek. :)
2015. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

:D szerintem ezt nem lehet így mérni. Én újra és újra tudtam örvendeni. Nyilván az eljegyzés napja és az esküvőnk napja kiemelkedő volt...amúgy minden nap hálás és boldog vagyok...:)


25-N

2015. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!