Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi ideje voltál együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideje voltál együtt a pároddal amikor eljegyzett/eljegyezted?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 22:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem jegyzett el soha. 3 évig barátok voltunk, aztán összejöttünk, randizgattunk 5 hónapig, amikor nekem el kellett utaznom 2 hétre, miután hazajöttem az volt az első dolgunk, hogy még arra a nyárra időpontot kértünk az anyakönyvvezetőnél, mert a távollétünk alatt annyira hiányoztunk egymásnak. Ez 8 éve volt, még házasok vagyunk. Nem mondom, hogy ugyanolyan szerelmesek és minden csupa boldogság, de összességében végül is nem bántuk meg, hogy akkor belevágtunk, vannak gondjaink, de melyik párnak nincsenek... megoldjuk.
2015. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%

1 éves évfordulóra szoktam nekik venni eljegyzési gyűrűt had örüljenek.

persze nem vettem el egyiket sem soha.

2015. szept. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
#2. Ez jó! :D
2015. szept. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hm, ez ugyan más, de...


Volt egy nagyon közeli barátom(egy lány), aki amolyan lelki társ volt, vagy mi. Egyszer faragtam neki egy gyűrűt, viccből, fogadásból, már nem tudom. Morzejelekkel beleírtam/beleégettem egy idézetet egy kedves dalszövegből, majd szépen lelakkoztam. Mindenféle komolyságtól mentesen megkértem a kezét, bár az egész "esemény" kettőnk által megszervezett volt. Felvette a nyakába egy vékony nyakláncra fűzve. Négy nap múlva meglett az első csók és szép lassan, körülbelül két hét alatt eldöntöttük, hogy belevágunk, együtt leszünk. Tökéletes egy év volt, ami közben megbizonyosodtunk arról, hogy igen, ez így marad mindig, még jó, hogy megkértem a kezét. Az egy éves kapcsolatunk alatt csak egyszer vette le a nyakából a gyűrűt.

Szóval ha azt nézzük, lehetett volna később a feleségem, elmondhatjuk magunkról, hogy még együtt sem voltunk, már eljegyeztem.:)


De egy év múlva megromlott a kapcsolatunk és szakítottunk. Persze ez már másik történet.:)


23f

2015. szept. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 éve és 2 hónapja voltunk együtt mikor eljegyzett. Akkor 23 éves voltam.
2015. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
6 hónap után kérte meg a kezem egy hatalmas csokorral és aranygyűrűvel. :) Rá 4 évre meg tartottuk a 100 fős lagzinkat is. :)
2015. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
1hónapja voltunk együtt, amikor megkért. 1,5 év kapcsolat utàn hàzasodtunk össze, lassan 4 éve:)
2015. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6 éve 23 évesen :D
2015. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez elég vicces sztori volt. Összejövésünk után 2 héttel már megkérte a kezem (gyűrű nélkül, egy padon), akkor azt hittem, a rózsaszín köd miatt meg úgy félig viccel, én meg úgy voltam vele, hogy "De cuki vagy, drágám, jól van, jól van, persze, persze"... aztán fél év után derült ki, hogy akkor is teljesen komolyan gondolta (még mielőtt jönne valaki, mint egy másik hasonló kérdésnél, hogy biztos azért, mert nem látott még életében p.nát, és megörült neki, előtte volt egy 5éves kapcsolata, és nem voltunk már tinik :D). Mondjuk akkor az, hgy 2 hét, nekem túl gyors lett volna...


Aztán a hivatalos, gyűrűs eljegyzésre a pados móka után kb. egy és negyed évvel került sor... na, az is vicces volt. Ugye szépen együtt battyogtunk el megvenni az eljegyzési gyűrűt, aztán haza... utána azért mondtam neki, hogy hé, azért az ujjamra húzhatnád esetleg... erre ő: jóvanna, nem kértem még nőt, honnan tudjam... elég dilisek vagyunk mi ketten :D. Azóta durván 2 év telt el, esküvő tervben van, de előbb az összeköltözés, és anyagilag még nem állunk ott, ahol szeretnénk az esküvő előtt :D.

2015. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
3 hónapja.
2015. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!