Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális, hogy 19 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 19 évesen szeretném, hogy megkérje a kezem a barátom?

Figyelt kérdés

tavasszal leszek 20 éves. elég sokat gondolok arra, hogy megkéri a kezem a barátom. de ha reálisan gondolkozok, amíg egyetemre járok nem igen fogja megkérni. de van olyan csoporttàrsam aki már menyasszony, szóval felteszem nem mindenki vár a diplomàig.

ez mennyire normális? irigylem a múlt századi helyzetet. akkor tok normális volt 18-19 évesen ez. most meg elég ritka.

egyébként 2 éve vagyunk együtt, ő már dolgozik.


2015. nov. 6. 09:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Normális, hisz szereted a párodat. Viszont nem kényszerítheted, hogy megkérjen a kezedet, ha önszántából nem teszi meg.
2015. nov. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
változtatna ez bármin?
2015. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha megakarja kérni a kezed, megfogja. Nekem 4 év után kérte meg a kezem a párom. És magától. Nem én forszíroztam neki.


26/N

2015. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

persze, nem fogom kierőszakolni, mint sok nő.

csak magamban sokszor gondolok erre. pl karácsonyi ajandekkent sem esne rosszul. vagy a 20.szulinapomon.

egyébként mondott már többször olyat, hogy szeretné hogy én legyek majd a felesége és velem képzeli el az életét stb. biztos vagyok benne, hogy komolyan gondolja a kapcsolatunkat.

2015. nov. 6. 09:25
 5/16 A kérdező kommentje:
láttam már annyi olyan filmet/könyvet ahol kierőszakolja a nő a gyűrűt. a pasi max megveszi neki hogy lenyugodjon, de ez nem túl jó, úgyhogy tényleg nem mondanàm neki, jó lenne magától szeretné
2015. nov. 6. 09:27
 6/16 Költőnő? ***** válasza:
100%
min változtat?
2015. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ismerek egy párt akik 20 évesek voltak amikor összeházasodtak, mindketten nagyon jó tanulók, egyetemisták voltak, így egész jó jövőt jósoltak nekik, de ugye nem volt még pénzük, ezért a szüleik fizették az esküvőt , a nászutat, vettek nekik egy lakást. stb.


Most 25 évesek, mindketten kibuktak az egyetemről, kezdhetik 0-ról az egészet, most szeptemberbe kezdtek egy másik egyetemet, a szülők tartják el őket, a rezsijüket is a szülők fizetik... Az "álompár" meg kénytelen bevállalni mindenféle alkalmi munkákat hogy, ne teljesen a szülőktől függjenek, bár azokból kis melókból nem jön össze annyi pénz amiből meg tudnának élni, szóval 25 évesen 5 év házasság után 0 egyetemi végzettséggel, a szülők nyakán lógnak, alantas munkákat kénytelenek bevállalni, hogy egyáltalán a napi élelemet megtudják maguknak teremteni, folyamatosan másoktól függenek, plusz a kapcsolatuk is emiatt egyre jobban kezd megromlani.


Szóval nem kell ezt a házasságot elkapkodni.

2015. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy voltak jó tanulók, hogy középiskolába csupa 5ösük volt, de az egyetemet már nem bírták, vagy elhanyagolták.
2015. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nálunk a barátom 1,5 eve dolgozik.

magát az esküvőt egyetem után szeretném. akkor is max 20-30 ember.

de az eljegyzést már nagyon szeretném. persze, konkrétan nem változna semmi. de szerintem normális, hogy vagyok rá, szeretnék hozzá tartozni a lehető legjobban.

2015. nov. 6. 10:08
 10/16 A kérdező kommentje:
és sose vàrnàm el hogy a szülők asszisztàljanak ehhez.
2015. nov. 6. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!