Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Barátom miért nem kéri meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom miért nem kéri meg a kezem, azt mondja nincs pénz azért de én nem hiszek neki . másnak meg kérik a kezét. Miert nem?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 23:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
ÖSszeházasodni ingyen is lehet. Ez csak kifogás. Szerinted miért nem akar elvenni? Te tudod a választ, szerintem.
2015. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem akar elvenni.
2015. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Skorpió87 ***** válasza:
41%
Nem lehet, hogy tényleg nincs rá pénz ? Elég felkészült lennél egy esetleges házasságra ? Háztartás vezetés, gyermeknevelés, munkahelyen helytállni és megtenni a házastársi kötelességed és lelki társ is lenni egyben ? Hm? Erről szól. Ha igyekszik mindent megtenni érted és támogatni, akkor várathat magára minden. Nem egy eljegyzési gyűrű jelenti az elkötelezettség, a szerelem bizonyítékát igazán, hanem a tettek, ez csak egy jelkép, semmi más.
2015. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Szóval nem az a baj, hogy nem szeret annyira, hogy megkérjen, hanem hogy a szomszéd Gizit már megkérték, ezért te is akarod?
2015. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

Az mit se számít, másnak megkérik-e a kezét...

Én pl. nem vagyok házasodós fajta. Ez ilyen társadalmi izé, ami nekem nem kell. Közös ház, közös élet van, tizensok éve, ha meglesznek a feltételek, semmi kifogásom egy közös gyermek ellen sem s eléggé komoly gondoljuk, hogy még kell vagy 80-90 év együtt. De házasságot nem akarok, pedig ennél biztosabbnak lenni egy kapcsolatban igen nehéz. Ilyen is van.

Ha nem hiszel neki s nem tudod kiszedni belőle az igazságot, ha a pénzhiány nem az, akkor mi sem tudjuk megmondani, mi az ok. Én vele beszélgetnék el, hátha meggyőz, hogy ő tényleg nem házasodik, sőt nem jegyez el senkit a semmire...

2015. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%

"Háztartás vezetés"


Milyen jó, még el sem jegyezték, de egyesek már természetesnek veszik, hogy majd neki kell mosni, főni, takarítani :)

2015. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
24%

#1 NEKI nincs rá pénze. De TE miért nemajánlod fel hogy állod a költségeket?


#2 MI A FENÉNEK HÁZASODNA BÁRKI? Plusz juttatással nem jár, ellenben költség és macera (a nők többsége csak azért házasdodik hogy utána elváljon és vigye a ffi pénzét).

2015. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
"én nem hiszek neki . másnak meg kérik a kezét" - Ezt most komolyan érvnek szántad?
2015. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Hány éve megy ez kérdezö,mert azért ez nagyon fontos!
2015. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%

Az ilyen pasik szoktak mást eljegyezni.Általában a következő nagy szerelmüket.


Kérdező: szerintem nem te vagy az :-/ És ha évek óta együtt vagytok és nincs összeköltözés,se semmi jövő,akkor dobbants!

2015. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!