Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A nő is kezdeményezheti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő is kezdeményezheti az eljegyzést, "megkérheti" a férfi kezét?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást a párommal, már 1 éve együtt is élünk, és tervezgetjük a babát. De nem szeretnék csak akkor összeházasodni, amikor már kiderül, hogy útban van a pici. Hagyományőrző családban nőttem fel, és én is arra vágyok, hogy előbb eljegyezzük egymást, majd ezután álljunk rá a "baba-projektre". A párom (hasonlóan a férfiak többségéhez) nem egy rettentő romantikus figura, nem érez rá az ilyen dolgokra. Imád és szeret, a tenyerén hordoz, de még az évfordulónk megünneplését is nekem kellett megszervezni, mert eszébe se jutott volna. Szeretném, ha karácsonykor eljegyezne, de nem tudom, hogyan célozzak erre. Attól félek, hogy ha én "kérem meg" az ő kezét, talán rosszul fog esni neki, hogy nem őrá bíztam ezt a fontos kérdést. Nem akarom, hogy azt érezze, hogy nem tartom elég férfinak a dologhoz és én akarom hordani a nadrágot, mert nincs így. De akkor mégis hogyan célozzak arra, hogy eljött az ideje az eljegyzésnek? Amikor megkérdezte, hogy mit szeretné karácsonyra, azt feleltem, hogy "apró, kerek és mindennél többet jelentene nekem". De tudom, hogy nem értette mire célzok:(
2007. nov. 8. 14:06
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
91%
szerintem nem! hogynéz az ki:D
2008. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ha a pasi igazán szeret, akkor majd ő megkéri a kezed, és nem kell rá utalgatni, meg célozgatni.

mi is együtt élünk több mint 1,5 éve, és anélkül is boldog vagyok, hogy nagy hacacáréval megkérje a kezem, meg elvegyen feleségül. manapság úgyis minden házasság vége válás...

még ha el is vesz, és lesz babátok, akkor sem biztos, h veled marad. anyám is azt hitte, hogy majd minden szép és jó lesz, aztán apám lelépett 2szó nélkül, amikor 2hónapos voltam...

2008. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
na így két évre rá van egy kérdésem: Össze házasodtatok már? :D
2009. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Így 3évre rá sem mondod el,hogy összeházasodtatok már????

2010. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 lisa.toth0117 válasza:
100%
Es talan igy negy evre elarulod, mi lett a vege? :)
2011. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
100%
És így 5 év múltán? :D Valamit megtudunk? :P
2012. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Így 7 év után már tényleg nagyon kíváncsiak vagyunk :-)
2014. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
nah, volt lagzi igy jo par ev utan? :)
2014. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
100%
én is kíváncsi vagyok hogy alakult így sok sok év után :) ?
2014. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
100%
Így 10 év után, volt már esküvő? :D
2018. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!