Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2 év után eljegyzés? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után eljegyzés? Nem korai még?

Figyelt kérdés

2015. nov. 18. 17:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem korai, ha már dolgoznak és el tudják magukat tartani a saját lábukon.
2015. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem sem korai.:-) Korban is ott vannak már, dolgoznak és együtt is élnek 1éve, a kapcsolatuk stabil, akkor miért ne?!

Férjem 27 lesz, én pedig 26 és nekünk már tavaly nyáron volt az esküvőnk, mondjuk mi már 6 éve vagyunk együtt, viszont esküvő előtt mi is 1 éve laktunk már együtt.

2015. nov. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 dianaduchess ***** válasza:
72%
Régen én is így gondolkodtam, mint néhány előttem szóló és eszerint is éltem...aztán a 7 éves kapcsolatom szerencsére még esküvő előtt tönkrement. Ma már nagyon örülök neki, mert életem legnagyobb hibája lett volna, ha hozzámegyek ahhoz a fiúhoz. Most 8 hónapja ismertem meg a szerelmem és mi már az összeköltözést tervezgetjük. Meg a házasságot, meg majd a gyerekeket. Az meg, hogy Anyuka nem ilyet képzelt el...ha a fia szereti azt a lányt és a lány is a fiát, akkor ott nincs kérdés. Ha ők úgy érzik, hogy mindketten ezt szeretnék, akkor nem lehet beleszólása senkinek.
2015. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
Én komolyan nem értem a nőket, pedig én is az vagyok. Nekem 3 fiam van, de egyikhez sem képzeltem el semmilyen csajt. Majd akit hoz az élet, és akit választanak. Semmi közünk a dolgaikhoz. Megszültük, felneveltük őket, ennyi. Részt vehetünk az életükben, amennyire hagyják, akarják, esetleg kiérdemeltük. Mert azzal nemigen, hogy bele akarunk szólni az életükbe! Hogy lepontozták már itt, aki megírta az igazságot. Na persze a nők szeretnek ám szépen, csendben, "intelligensen" munkálkodni! Jaj, hogy most de le leszek pontozva, sírok tisztára. :)
2015. nov. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
27%

Ne a szülő döntse már el,bár ha k...a a csaj akkor megértem

A mai házasságnak nincs olyan értéke mint régen,szerintem semmi értelme nincs.

Gondolom most azt mondjátok majd,hogy mert azzal fejezik ki egymásnak hogy valóban szeretik egymást meg blablabla.

Ne egy szerződés döntse már el hogy szereti e a két fél egymást.sokan azért siettetik a dolgot mert félnek hogy elveszítik vagy elcsábítja valaki más a párjukat és nem találnak másikat

Az az igazi szerelem ha házasság nélkül képesek vagytok családot alapítani és boldogan élni

2015. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!