Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, nők segítség! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők segítség! Nem szeretem a barátnőmet, de merem neki elmondani, egy lány szívéről van szó, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pontosan ma két hete vagyok együtt a barátnőmmel, akit az interneten ismertem meg 3 héttel ezelött, szóval egy honapja se ismerem. Az első találkozon már csókoloztunk (ő kezdeményezte) és a második randin azt mondta már, hogy szeret (ahol sokkot kaptam, mert nagyon gyors volt nekem). Először nem mondtam semmit, majd addig mondogatta, hogy szeret még én is kimondtam, de csak azért mondtam ki, mert féltem, hogy megbántom, tök nagy hiba volt kimondani, csak a kedvéért. Na mindegy az első héten még minden jó volt majd egy hét után már bemutatott a szüleinek és lefeküdtünk egymással (én h*lye nem gondolkoztam) és én egyre jobban megismertem és nem csak, hogy milyen a lány, hanem a testét is.


Milyen a lány röviden ?

Kedves, aranyos, vicces, egy hobbink van, politikailag is teljesen egyezzünk, szinte tökéletes, csak kicsit gyerekes néha és szexmániás/perverz ja és sokszor nem viselkedik valami nőiesen, ami nagyon zavar, mert kettőnk közül ő viselkedik férfiasabban sokszor. Ami a tulajdonságokat illeti mindig ilyen barátnőt kívántam magamnak, de a teste...

Az arca szép, de a teste olyan vastag és nehéz. Az első randikon nem is lehetett látni/érezni, csak akkor vettem észre amikor nála voltam és levetkőzött. Nagyon ducika szegény, a karjai és a combjai nagyon vastagok és nehéz. Én nagyon vékony vagyok férfi létemre, így sokkal vastagabb és nehezebb nekem.

Nem értem miért zavar engem ?! Hiszen a belső számít, nem a külseje miatt vagyok vele együtt, akkor miért zavar ennyire, hogy duci ??!! Lehet, hogy nem is az zavar, hogy duci, csak az a baj, hogy nem szeretem igazán ?! Nem tudom mit csináljak, nem szeretnék szakítani, de valahogy együtt se tudok vele lenni, mert nem tudom miért, talán mert egy hét után eltünt a "fellángolás" vagy csak, mert nem tetszik igazán a külseje, nem vonzó...


További problémáim:


-A lány nagyon érzékeny és nem akarok neki fájdalmat okozni, mert tényleg mindent megtesz értem, tényleg mindent és a családja is nagyon kedves hozzám, még az apja is, aki nem kedvel senkit.


-A barátnőm mindig az exéről beszél, persze csak rossz dolgokat mesél róla (aki elhagyta a barátnőmet most meg vissza sírja 4 hónap után). Mindig mondja, hogy én mennyire jól csinálom ezt és, hogy az ex pasija bek*phatja stb... Plusz még vannak képek és screenshortok a telefonján az ex-pasijáról ééés azokat a fülbevalókat hordja mindig, amit az ex barátjától kapott még anno. Szóval erről se tudom mit gondoljak...


-Nem tudok rá sok időt szakítani, ami őt nagyon zavarja: iskolába járok, hétköznap egész nap majdnem iskolában vagyok, ha nem akkor edzésen vagyok, szóval maradt csak a szombat és a vasárnap, de hétvégén pihennem kéne, tanulnom és most munkát szeretnék a hétvégére, mert nincs pénzem. Szóval tényleg nincs nagyon időm, ha szakítok is rá egy napot, akkor mindig az jár a fejemben, hogy mit kell még elintéznem.


Nem tudom mit tegyek, kérlek adjatok ötleteket, szakítsak ? Ne szakítsak ? Mondjam meg neki az öszintét, hogy igazából nem is szeretem csak kedvelem, de majd lehet egyszer bele szeretek ? Nem akarom megbántani, mert nem érdemli meg! :( Nem szabadott volna bele mennem ebbe a kapcsolatba, így is sok problémám van...


Nagyon köszönöm mindenkinek aki végig olvasta a bajomat, nagyon fontos ez nekem. Minden válaszért adok egy zöld kezet!


20F/20N


2015. okt. 4. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Normális hogy zavar, egészséges férfit zavar a háj! Ne érezd magad rosszul, ez a normális!
2015. okt. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted. Szerintem hagyd a fenébe. Megmondod neki, hogy ő szerinted jobbat érdemelne nálad vagy nem illetek össze, stb. Valamit találj ki és ne legyél töketlen!
2015. okt. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítást javaslok.
2015. okt. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Érzékeny lelkű lányként azt mondom, hogy sokkal fájdalmasabb lenne látnia, hogy nem adod bele szíved-lelked a kapcsolatba, nem igazán szereted, csak sajnálatból vagy vele, mintha most, amíg még valós érzelmek nincsenek (mert ennyi idő után elhiheted, ő is csak fellángolást érez, és elég hamar túllendülne rajtad, ha akarna) őszintén megmondanád, hogy nem tudod kielégíteni a figyelemre, törődésre vonatkozó vágyait, és nem érzed úgy, hogy ennek lenne jövője.


Őszintén, röviden, csöpögésmentesen. A duciságot ne említsd. Egyébként meg nincs értelme szenvedned, az jobban fájna neki utólag. Minél hamarabb, annál jobb.

2015. okt. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
ezt bizony kár húzni
2015. okt. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi idő után kiábrándultál, akkor tényleg szakíts. Ilyenkor még nagyban lángolni kellene, és napról-napra mélyülnie a kapcsolatnak. Ne legyél vele sajnálatból, az sokkal fájdalmasabb lenne neki, ha nem szeretnéd őszintén, mint a szakítás. A fülbevalóval pedig semmi probléma, ha tetszik neki, miért ne hordhatná? Én is hordom, amit a volt páromtól kaptam, mert tetszik az ékszer, de amikor felveszem, egyáltalán eszembe sem jut, hogy az tőle van, mert már lezártam magamban az ügyet.
2015. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

Hogy lehetsz ekkora lúzer? Nem jön be a csaj teste, mégis képes voltál megd*gni.


Szerintem ez betegség :D

2015. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Te beteg vagy.
2015. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fura gyerek vagy, ettől függetlenül érdekelne, hogy hol ismerkedtél meg vele. Melyik oldalon?


Egyébként ha ennyire nem jön be neked, akkor érdemes lenne szakítani... vagy koncentrálj azokra a dolgokra, amik bejönnek. Tudod, senki sem tökéletes...

2015. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyel vele oszinte. Engem kosaraztak mar ki es a legrosszabb az volt mikor elott hamis illuzioval kecsegtettek. Ulj Le vele, mond el neki,hogy szerinted egy csodalatos lany de te nem erzel iranta meg mint o irantad es lehet kene kicsit lassitani. Mond meg neki,hogy nem lesz tul sok idod ra es nem akarod elhanyagolni. ( Ha emberileg tetszik es mindig ilyen lanyt akartal egy-ket aprpsagot leszamitva akkor adj a dolognak meg egy eselyt.)

Ha mindenaron szakitani akarsz vele akkor legyel oszinte mert ugy fog szegenynek lejonni,hogy cdak megakartad dugni. Amugy megsugom, jobb testu csajt talalhatsz de lehet nem talalsz meg egy olyan szemelyisegu lanyt mint o, ne vegezd ugy mint itt sok ferfi,hogy vergodsz majd amiert nincs baratnod.

Aki kover letud fogyni,foleg ha szerelmes, tapasztalat


18/L

2015. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!