Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szerelmes lettem a szeretőmbe, de nem merem elmondani neki?

Figyelt kérdés
Őszinték voltunk mindig egymáshoz, soha nem áltattuk egymást szép szavakkal. Csak szex kapcsolat van köztünk, de beleszerettem! Felejtsem el , vagy mondjam el neki?

2015. szept. 1. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
mondd el, legrosszabb esetben tovább dugtok.
2015. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Sztem mondd el neki lehet h o is ugy erzi:-)
2015. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt miből tudhatom meg hogy ő is ugy érez mint én?
2015. szept. 1. 16:01
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Én a helyedben nem mondanám el, csak ha készen állsz arra, hogy szakítsatok, mert akkor úgyis ez lesz a vége.

Én hasonló helyzetben vagyok, bár konkrétan nem engedem magamnak hogy szerelmes legyek belé. Mindig lebeszélem magam róla, ha kezdek elgyengülni. Eddig működik a dolog. Nem tehetek róla, még nem vagyok készen arra hogy elengedjem.

2015. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor szakítás lenne ha megmondanám neki ugye? Szenvedek miatta!

Gondoltam... Azt honnan tudhatom hogy vannak és neki érzései irántam? Szavakból, viselkedésből? Vagy egy férfi elmondaná ha szerelmes lenne a szexpartnerébe?

2015. szept. 1. 18:07
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Eddig mi vitt rá, hogy szerelem nékül pnát adj neki?
2015. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj vannak férfiak akiknek nem probléma külön kezelni egy szerető iránti érzéseit és a mindennapjait. Az én pasim pl szeret engem. Tudom. Oda van értem. Nem mondja de a viselkedéséből egyértelmű. Néha próbálja magát távol tartani tőlem, máskor szinte széttép. Tudom hogy nem szerelemből nősült hanem egy rossz döntésből és sosem volt jó nekik együtt, de ugye jött a gyerek.

De nem vagyok hülye. Nem fog elválni tőlem és nem fogja eldobni a családját. És ne is tegye.


Lehet, hogy vannak érzelmei irántad. De ha csak szexben egyeztetek meg, ne lépd át a határt, mert röpülsz. Nem fogja az életét megváltoztatni érted. Egy ilyen pasi, aki elve szeretőt keres, nem teszi meg. Mert ő különbséget tesz szerelem és házasság között.


Te meg nem. Ez van. Ha lelkileg összeszedted magad, lépj le.

2015. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nehogy megmond neki. Hanem lepj le. Szakits vele mindenaron.

Ha szerelmes lenne o is, akkor eljonne otthonrol. Te dug.ni kellesz. Mindegy milyen kedves, mindegy milyen figyelmes. Amint szerelmes leszel es ezt ereztet i kezded vele...kifafol az egeszbol vagy jol ellesz veled meg es neked egyre rosszabb lesz lelkileg es ezert hisztizni kezdesz es akkor dob es meg rosszabbul fogod erezni magad.

Az esetek 99%aban, amikor a no szereto a hazas ferjnek elmondja vagy ereztetni kezdi a szerelmet, a ferfi lepattan.

Hirtelen rajon, hohy neki sokkal fontosabb a masik no, hogy a masik valtoztatni akar es te ertsd meg. Es veget vet az egesznek.

2015. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

6os

Ez egy hosszú történet...

2015. szept. 1. 22:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok szex kapcsolatban? Neki van párja, családja és neked? A helyzettől is függ hogy elmond e neki.
2015. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!