Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy nyugtassam le az eljegyze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugtassam le az eljegyzesi vagyamat?

Figyelt kérdés

Majd meg csak evek mulva esedekes a parommal, mindketten tanulunk, de valahogy folyton ekorul jarnak a gondolataim, errol fantazialok, gyuruket nezegetek.

Hogy nyugtassam le magam?


2015. dec. 12. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rá és ne idegeld ezzel a barátod.
2015. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A baratom nem idegelem vele. Ketszer kerult szoba de akkor sem beszeltunk rola sokat, akkor sem eroltettem a temat es soha nem is szoktam felhozni
2015. dec. 12. 15:03
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Miért ennyire fontos számodra az eljegyzés?
2015. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert nagyon szeretem a barátomat és úgy érzem ő az igazi
2015. dec. 12. 17:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Miert csak evek mulva lehet esedekes?
2015. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Huszonéveink elején járunk és még mindketten tanulunk
2015. dec. 12. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom hol tartotok az iskolai tanulmányokban, de az nem akadálya a lánykérésnek. Nem lehet hogy a pasid nem akar házasodni?
2015. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, ő is szeretne majd, de most nem alkalmas még ilyenre az idő és nem vagyunk olyan rég együtt
2015. dec. 12. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig a 3. jót kérdezett, nem értem a lepontozását. Szerintem is úgy tudnád a legjobban "lenyugtatni" ezt a "dilit", ha komolyan elgondolkodsz rajta, hogy miért ennyire fontos Neked. Úgy érzed, enélkül nem teljes a kapcsolatotok? Bizonytalanság -> ez egy fajta biztosíték lenne neked? Szükséged van biztosítékra? Miért? Nem mutatja ki annyira, hogy szeret, mint amennyire Te azt igényelnéd? De az is lehet, hogy egyszerűbb oka van: sok eljegyzés történt mostanában a környezetedben? Akár facebookon? Érdemes lenne belegondolnod, hogy mi lenne, ha eljegyezne. Rögtön felhívnád a barátnőket, tolnád face-re? Vagy ketten, bensőséges keretek között, romantikusan ünnepelnétek? Ha az előbbi, akkor könnyebb "lenyugtatnod" magad, mert az azt jelenti, hogy csak külső, pozitív megerősítésre van szükséged. Ha utóbbi, akkor - szerintem - nem érzed elég mélynek, szorosnak, biztosnak a kapcsolatot. Az picit nehezebb meló, de meg lehet oldani. Remélem, tudtam segíteni. :)
2016. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!