Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mit csinálnátok ebben ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ebben ez esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Páromat decemberbe el szerettem volna jegyezni, de 1 hónapja szakított velem. Ez szívás igen.

De még a mai napig szeretem őt!

Ti mondanátok neki, hogy eljegyeztelek volna.

Elég rég voltunk már együtt. 7 év.



2015. dec. 12. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi értelme lenne megmondani neki? Ő mit tudna erre mondani, ha már nem szeret? Csak mindkettőtöket kellemetlen helyzetbe hoznád.
2015. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
7 éve voltatok együtt és csak most kérted volna meg? Akkor én lehetségesnek tartom, hogy azért hagyott el, mert nem győzött már várni, és azt hitte nem veszed komolyan.
2015. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha köze van az elhagyásnak ehhez, csak akkor.
2015. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám neki. Elég nevetségesen hangzik, hogy 7 évig együtt voltatok, és ez csak 7 év után jutott az eszedbe (már az eljegyzés)...
2015. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mivel fiatalok vagyunk. 1 éve költöztünk össze.
2015. dec. 13. 00:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Még ne mond el. Ha már túl vagy rajta, akkor elmondhatod. Most csak felzaklatna a dolog téged és őt is.
2015. dec. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért szakított veled. Ha azért, mert eljegyzést akart, de nem volt, akkor persze. Ha más oka volt, akkor szerintem mindegy, hiszen nem változtatna rajta.
2015. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!