Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A barátommal 5éve vagyunk együtt és most hiretelen kiment külföldre eddig is tervezte, de most el is ment. Amikor elment én a nem tetszésemet fejeztem ki evégett hogy elmegy és mintha ezért ugy neheztelne is rám. Nem értem mégis milyen reakciót várt. Leginkább az zavar az egészben hogy azért ment el hogy gyüjtse a pénzt magának. Még véletlenül se az hogy kettönknek pedig állitólag velem tervez közös jövöt. Legföbbképp azt hangsúlyozta ki hogy neki kell még egy kocsi holott van már egy de hogy abból a fizuból fent tudja tartani. Nekem nagyon fáj az hogy gyakorlatilag csak magának mindent és fel se emlitené azt hogy kettönkért teszem. Rosszul esik eléggé. Ti mit csinálnátok ebbe a helyzetben? Otthagynátok vagy várnátok a dologgal?
2015. máj. 13. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akkor fejezted ki a nemtetszésed, amikor elment? Előtte nem beszéltétek ezt át?
2015. máj. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél ki vele?
2015. máj. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megbeszéltétek, hogy milyen gyakran és hol találkoztok? Lehet, hogy nagyon más az elképzelésetek és alapból nem is működne emiatt. Te nem is akarsz kimenni? Ezt minél előbb tisztázzátok.
2015. máj. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elsö válaszoló már régebben is kifejeztem azt hogy nem tetszik hangot is adtam ennek amiböl csak a veszekedés lett. Második válaszolo azért nem mentem vele mert autótfényezni hívták ki. Férfi munka , nekem az ismeröse nem tud biztositani munkahelyet ott.
2015. máj. 14. 00:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Találkozni ugy tudúnk hogy amikor hazajön. Egy honapot kint dolgozik, egy hetet meg itthon van.
2015. máj. 14. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!