Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők! Ti ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti ilyen esetben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Ti kezdeményeztétek a szakítást a párotokkal fél éve, de azóta rájöttetek, hogy mégis ő az, akire szükségetek van a boldogsághoz. Ti mit tennétek ilyen esetben? Várnátok, hogy a fiú odamenjen hozzátok újra, és kezdeményezzen? Adnátok neki jeleket, hogy újra akarjátok kezdeni? Vagy inkább odamennétek hozzá ti és ti lennétek a kezdeményezők? :D
2015. máj. 29. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
természetesen kezdeményeznék, különben honnan tudná, mit akarok??? Minek után én szakitottam, vszinű, h nem fog kezdeményezni megint.
2015. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Semmiféle jelet nem adnék:)
2015. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Fél év nagyon sok idő! Én biztos nem mennék vissza, bár nem vagyok a nő helyében, ki tudja... Ha van esze, keres mást.
2015. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

*de azóta rájöttetek, hogy mégis ő az,


Lőn világosság, mert rájöttél, hogy rosszul választottál?:DD


Előfordul az ilyen:)

2015. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
BElátnám, hogy ha el tudtam hagyni, akkor nem ő kell a boldogságomhoz, és ha el tudott engedni, akkor én sem kellek az övéhez. Továbblépnék, és rendbetenném az életem, ahelyett, hogy a múltban keresem a megoldásokat.
2015. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"s ha el tudott engedni"


Mert mit tudott volna cisnálni ?:D Zaklasson még fél évig, hogy ő márpedig nem enged el ?:D

2015. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
6 Igen, pontosan ezt csinálja egy talpig férfi, akinek valóban kell az adott nő:D Igen. Pont ezt csinálja, mint amit irtál.
2015. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7.-ik te, beteg vagy!!!

Nem a kőkorszakban élünk, hogy le ütöm bunkósbottal, azt adok a "repedésnek".

Jelezd neki hogy érdekel, nem leszel ettől kevesebb.

2015. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8 Az a beteg aki mondja, meg aki ugyan olyan %-ra állítja be saját magát mint az a nő akit annyira úúúúúútál:DD
2015. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szépen gondolkodsz...szerinted az az igazi férfi, aki zaklat egy nőt, mikor az kijelentette, hogy nem akar tőle semmit. Végülis a nemierőszakolók is ezen az elv alapján csinálják, amit csinálnak..nem értik, hogy a nem, az nem.
2015. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!